banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zítra nás čeká očkování - priorix. Nakonec po dlouhé debatě... - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zítra nás čeká očkování - priorix. Nakonec po dlouhé debatě s naším lékařem a četbě vašich názorů a prolétávání diskuzí u jiných webů, po měsících rozhodování jsem se rozhodla že do očkování proti neštovicím nepůjdeme. Tak teď už jen budu doufat že to bylo správné rozhodnutí
Taky jsem do toho nakonec nešla,ale ani ve chvíli,kdy jsem se tak rozhodla,jsem si nebyla jistá,jestli jsem udělala správně.Tak ať to zítra Barušku nebolí
Také jsme Ondráše neočkovali proti neštovicím. Dr. nechala rozhodnutí na nás, ale přikláněla se k tomu neočkovat. Proč prý zatěžovat dětský organismus navíc dalším očkováním (mají toho už tak dost), když neštovicemi jsme si prošli každý a nic strašného to není.
my ho take nedame... uz jsme to museli nahlasit mudre, aby vedela jakou vakcinu ma pro nas objednat. Taky stale premyslim, jestli jsme se rozhodli spravne...
ja myslim ze ste se rozhodli spravne:o))) bude to dobryy uvidis!
taky to nebudeme dávat, neštovice nejsou tak hrozné
Taky neočkujeme, leda by je neprodělal v dětství tak bych nechala naočkovat. Mylím si, že toho očkování má v dětství dost.
já měla jasno hned, očkovat jsem nedala
My jdeme ve ctvrtek a rozhodli jsem se ockovat.
Stella je očkovaná. Viku zatím ne.
Já jsem Danielu nechala proti neštovicím
Taky nebudu nechávat. Když je nedostane do 10-12 let, tak pak nechám.
@angieblack Přesně tak, doktor říkal kolem těch 12-13 let až se z ní bude stávat ženská, tak že uděláme testy na protilátky jestli náhodou už je nedostala a jen v nějaké mírnější formě a naočkuje se.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici