banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Žiju - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj Bolenky moje, děkuju za podporu!Žiju, bolí to ale jako čert! Na bolest jsem původně vůbec nemyslela, nějak přes strach mi nedošlo, že se vzbudím a budu bolavá. Musím vám říct, že poporodní bolest frndy je proti tomuhle čajíček.Ve zprávě jsem se dočetla, že po odříznutí cysty jsem byla téměř bez hráze, takže museli dělat plastiku a tak mě asi šili horem dolem. Vůbec nevím, kolik mám stehů, ale teda natrženou prdel mám solidně. Nemůžu sedět ani ležet. Ale překecala jsem je, aby mě pustili, že mám doma kojence, tak jsem doma. Ale skučím tu jak štěně.Navíc jsem málem chcípla žízní a hladem. Naposledy jsem jedla včera o půl deváté večer a pila v deset a na sál mě vzali až po 14.hodině. Myslela jsem, že mi hlava praskne. A to jsem samozřejmě v noci na dnešek několikrát kojila Vašíka, takže jsem byla vyschlá jak treska. Ale žiju a snad se i zhojím. Moc vám ještě jednou děkuju za podporu!
tak hlavne ze to dobre dopadlo. zahojis se.ikdyz to asi nebude hned zitra..ani pozitri... a k te prdeli- me osobne zajima pak tvoje truneni na zachode- kdyby si mi to mohla napsat do zpravy:D
Jsem rada, ze si se ozvala, uz jsem se chtěla ptat. Přeji at jsi brzy fit, myslím na tebe.
Všude dobře, doma nejlíp. Přeju Ti, ať bolest brzy ustoupí a je lépe.
Tak to je fajn,ze uz jsi doma.Preju,aby se ti to co nejdriv zahojilo a mela jsi po bolesti.
AUUU!!!VITEJ ZPATKY A FOUKAM, AT TO RYCHLE PREBOLI A UZ JE DOBRE!
Tak máš pochvalu, že jsi tady dnes zase zpátky . Nafoukni si plavací kruh, na tom se Ti bude sedět pohodlněji a budeš se rychleji hojit. Ať se Ti brzy uleví.
Užívej si doma a přeji rychlou rekonvalescenci
snad bude brzy dobře
@amalie2011 no mě by zajímalo, jak ty to budeš mít po 2.porodu
tak to je dobře, že už jsi doma, snad se to všechno brzo zhojí a vrátí do původního stavu
Ať se rychle zhojíš a jsi fit. Opatruj se
Jsem ráda, že jsi v pořádku a přeji brzké zahojení.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici