banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zeleninove kasicky - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Rozhodla jsem se Matousovi delat zeleninove kasicky doma. Jen ted vaham, jestli je lepsi je zavarit nebo zmrazit. Mate s tim nejake zkusenosti? Poradil vam nekdo?
Myslím, že nejlepší je dělat je čerstvé, na druhý den schovat v lednici. Jinak myslím, že maminky spíš mrazí, ale já dělala vždycky čerstvé.
Určitě lépe zamrazit, ale stejně jen malé množství.Nejlepší je dělat čerstvé...
já vařím každý den čerstvé..jen masíčko přidávám z marazáku vvíce viz dotaz od miky 81 Zarexovat nebo zamrazit?
Já vařím také každý den čerstvý. Občas když toho udělám více a zbyde mi, tak to nechám v ledničce do druhého dne a něco k tomu přidělám. Masíčko dělám většinou také čerstvé ale to maso mám i v mrazáku.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici