banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

všechno najednou - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nakonec to dopadlo s bolavým zubem tak, že to byl zánět jako hrom, ve čtvrtek mně ho zubařka vytrhla a teprve nastalo pořádné peklo. Dala mně kolagenovou kuželku dovnitř a zašila a v noci jsem myslela že je po mně. Napuchla jsem ještě víc, šlo to přes celou kost až do krku, jakoby angína ale nebyla, dneska ráno, po probdělé noci, jsem tam byla zase a roztřihli stehy a vyndali co tam dali a řekli at\' si vyberu, bud\' dostanu antibiotika, zánět šel až na kost krk, všude, nemůžu polykat atd, al e s tím, že omažitěě přestanu kojit. Já odešla bez antibiotik a ted\' nevím co mám dělat. Je mně strašně zle. Dneska ještě k tomu očkovali Zuzanku ta má hned reakci, horečky tak srážím teplotu. Lezu doslova po čtyřech.
Jeziiiis :-((( boli me to za tebe. Copak nejsou atb pro kojici?
to musí být hrozné, držím palce, ať se ti to brzo zlepší a antibiotika rychle zaberou!! možná by byla cesta odstříkávat mlíko, malou nechat chvilku na sunaru a pak zase navázat na kojení.. držte se holky!
řešila jsem podobný problém, sice jsem neměla ATB, ale pro změnu kortikoidy...taky buď léky a nekojit nebo vitamín B a kojit a nejistý výsledek léčby....vzala jsem léky a šla se poradit s dětskou doktorkou, vzhledem k tomu, že jsem je měla jen na 6 dní, neviděla v kojení problém, takže jsme to zvládly. zkus to taky takhle pořešit, třeba to taky půjde ;) něčím to asi léčit musíš, ať se to neuloží někde jinde :(
@Terča80 V mém případě a rozsahu zánětu už nejsou.
@kacato Zítra jedu na polikliniku na pohotovost zase. Já to tak udělám. Oni mně totiž nějaké varianty neporadili vůbec.
Fakt s tím nejde kojit? Zkusila bych to zjistit ještě někde jinde, třeba linka kojení 261 082 424.
@zakice No hele. Jsem zastance kojeni i pres veskery problemy, ktery mi zpusobuje, DOKUD se budu moct postarat o deti. Jestli te zanet vyradi z provozu, bude ti kojeni stejne k nicemu...
@zakice určitě se nějaká varianta najde mi taky ta doktorka neporadila nic, na lince kojení ti řeknou to samé co je v letáku u léků...mi taky řekli, že kojit nesmím, tak jsem šla rovnou za dětskou a té jsme věřila. malá byla u toho taky nemocná, takže naprosto vím jak ti je ještě mě napadly silné ATB na 2-3 dny a odstříkávat a dát na tu chvilku sunar...škoda, že to vychází na víkend...na dětskou asi mobil nemáš že? držím palec ;)
@Kydka Děkuji o te lince jsem ani nevěděla.
Chudák,Bože to je hroznéééééé!Jako,ty si,ale maminka
zkus laktační poradkyni, najdeš na netu nějakou ve svém okolí, zavolej jí. moc držím pěsti, ať atb zaberou a je ti zase dobře, musí to být příšerný
jejda, tak co, nakonec atb? Holky mají pravdu, hlavní pro dítě je zdravá maminka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici