Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vložky do podprdy - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, nemáte někdo zkušenost s pratelnýma vložkama do podprdy? Našla jsem je na http://www.nextik.cz/index.php?page=katalog&druh=5&kategorie=75. Zajímalo by mě, jestli je stačí jen přeprat v ruce a jak rychle asi uschnou. Ty jednorázovky mi nevyhovujou...Díky za reakce! Krásnou sobotu!!!
když sem kojila tak jsem je použivala byli v pohodě
Ahoj, já používala jen ty pratelné, přeprala v ruce hodila na topení a za chvilku byly suché. Doporučuji, akorát ze začátku, když mi ještě hodně teklo mlíko u kojení tak skoro protýkaly, ale teď už se to upravilo samo, takže už je vůbec nepoužívám.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici