banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vitaminy pro deti - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, potrebuji poradit. Nas Honzik, jak se porad nemuze vylizat z tech nemoci, pry potrebuje vitaminy. Rekla mi to doktorka, abysme mu nejaky cas davali multivitaminy. S ovocem je to u nej ted hruza, driv jedl banany, jablka, mandarinky. Ted do nej jen oooobcas dostanu kousicek jablka a to je vsechno. Rikam si, ze snad dostane kurdejeTak jsme koupili Martanky, ale ty on nechce. Plive to a proste to nesni. Zkusila jsem jednoho rozdrtit, dat na lzicku, rozredit, aby to spolkl jako prasek a zapil. z toho se strasne pozvracel. Pak manzel koupil takovy ten hroznovy cukr s vitaminkama. Zacal cucat, ale najednou rev, ze to nechce, ze je to kysely. Podotykam, jsou mu dva roky. nemate nektera tip na nejake multivitaminky, ktere by vypadaly i chutnaly jako bonbony? S hladkym povrchem, ne jako martanky, a ne kysele.Nebo pripadne nejaky sirup. Jinak to do nej proste nedostanuDiky
jani kup si multisanostol a davej mu to strikackou
@Lubka jojo,taky jsme ho měli,chu´tově je opravdu dobrý,Veru to nedělalo problém,takže to zkus
Ahoj moc dobrej je sirup v takovy trojuhelníkovy flašce Multy Sanostol myslím že se jmenuje. Ale je to už doba tak nevím, ale chut je vskutku moc dobrá. Koupiš v lékarně.
Vítek (taky dva roky) teda baští Marťánky,snědl by jich denně deset, kdyby mohl, ale myslím, že dobrý jsou Multitabs, mají více příchutí a myslím, že pro tyhle prťaty i jako sirup
no já na doporučení lékárnice koupila LACTOBENE jsou to pytlíčky jako vitacit to chutná každý den si je nasype do pusy pomáhají po antibiotikách a podporují chuť k jídlu a spoustu dalšího tak se poraď v lékárně jestli by ti je doporučila pa

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici