banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

už to není andílek - diskuze

32 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jako to co za posledních 14 dnů Baruška předvádí, to je na odstřel. neposlouchá, odmlouvá, vzteká se, všechno TO JE MOJE, NE TY NEBUDEŠ TADY, JÁ CHCI A CHCI A CHCI. Za chvíli mi z ní rupnou nervy. Všechno tak strašně ničí - stoupá si na hračky, hází s nima, nic nemá svoje místo, hned je to rozbordelařené po celém pokoji, nemá absolutně úctu k ničemu, něco rozbije a hned \"tatínek koupí\". Chápu že asi dvouleté dítě těžko pozná že pastelka nestojí stejně jako kamera, ale těžce se mi s ní vyjednává. Občas mám pocit že na ní celý den jen řvu. Pořád se po někom válí, stoupá si na něj, včera se jen tak rozeběhla a vší silou mi narazila do hlavy otevřenou pusou. Mám na čele modřinu a normálně jsem brečela bolestí. Se divím že neměla vyražené zuby. No opravdu kde je to zlaté dítě, to nevím. Za pochvalu stojí jen dvě věci - nenosí už vůbec nikam plínky, ani na noc. A umí zazpívat asi 20 písniček jen podle toho že vidí obrázky v knížce (máme takový obrázkový zpěvník) a tak sedí na nočníku a zpívá, opravdu celé sloky. Na konec jednu perličku:\"Tatínku, já chci pití. Hnedka teďka\"
Taaaaakzeeeee. Co napsat. Vitej do klubu je ohrane. Taky na tebe doslo je hnusne. Prejde to je alibisticke.Proste to napisu od srdce: bez mluveni a plinek to mam doma od narozeni, jen misto cela ma muz rozsekly nos (Elda uklizel auto vrhem). Musime to dat, jesteze se muzem vypsat sem a tolik je milujem
tak tak, bez mluvení a v bledě modrém mám doma to samé. vzteká se, práská s věcma, vypravit ho ven je úkol nadlidský a doprovázený hysterickým ječením. jediné co poslouchám, je NE NE NE. tuhle jsem se snažila spočítat, kolikrát za den to vysloví ale moje matematika na to nestačí kromě toho, že mi NE odpoví na všechno, tak si ještě uměle vyvolává situace, aby to NE mohl říct (jde schválně k jinému autu, do jiných dveří). přivře mě do dveří, strčí mě do skříňy, u které dřepím a něco hledám, při oblékání mi hlavou téměř vyrazí zuby vstává po páté, přes den spí tak půl, tři čtvrtě hodiny max. jsem si naivně myslela, že když už má všechny zuby, tak se to zlepší, ale ono je to ještě horší nezbývá než počkat, až to přejde a do té doby přežít
Adam to dela taky,myslim to hazeni hrackama,stoupani na ne a niceni. Jinak si hrat ani neumi, vsim jen haze . Dela to zhruba od leta a nezda se mi,ze by z toho vyrustal, spis je to cim dal horsi. Zadne tresty nepomahaji,ani zabaveni hracek, vcera je dostal zpatky po 2 tydnech a znovu to same. Vcera uz jsem mu ze zoufalstvi dala na zadek vareckou. Ja uz z nej nemuzu , vynadam mu, rekne maminko ja uz budu hosny,uz to neudelam, neprejde 15 vterin a uz slysim triskani
moje hysterické dítě má stejné období..a já se už ničemu nedivím
hmmm..takže ono fakt ta hodnost prejde u vsech deti???? twl- ze sem to cetla...rikala sem si baruska je hodna po 2roce, tobca bude taky a nebude mit tady ty navaly zlobeni... uuaaa uz te dse desim..
No,zatím sice hračkama neháže,ale jinak posledních asi 14 dní slýchávám jen \"ty tady nebuď,mámo,jdi pryč,já tě nechci,nemám tě ráda,jenom tátu\"Ale včera,když jsem se rozbrečela (ne kvůli ní),tak mi přišla dát pusinku a řekla,že mě má ráda.I večer mě miluje,protože chce,abych jí na dobrou noc zpívala já a ne táta.Takže se snažím to ignorovat a uvidíme,co bude,až tatínek půjde do práce.Já myslím,že to Barušku přejde.Často tady čtu,že děti mají vztekací období.Jinak ta poslední věta mě pobavila,protože dneska jsem si četla na BOLu a Karkulka mi říká \"Mámo,pusti mi Mickeyho.Ale OKAMŽITĚ!!\"
Mimochodem,teď jsem se ptala Karkulky (chtěla vědět,kde je Ježíšek),který dárek jí udělal největší radost a prý \"tričko s Mickeym\"
@veverka77 To jako vážně?? Ooooo to je pocta
@luciasek84 Fakt,úplně vážně
taky se hlásím do klubudo toho tatínek co má 38 teplotu a to už je u chlapa na vytisknutí partemalá na zabití....jen zesiluju hlas...protože když zařvu tak to slyší i sousedi naproti v barákujinak jaký obrázkový zpěvník?
@velvet20 No je to taková knížka, kde jsou říkačky nebo spíš písničky a u nich s nimi související obrázky. Dostali jsme od známých, denně ji tu lustruje. Je tam tuším 14 písniček, na každé stránce jedna. A má tvrdé desky takže super. http://www.bux.cz/knihy/30221-ceska-rikadla-kocka-leze-dirou-leporelo.html
@luciasek84 jeee tak ta je pěkná..malá miluje knížky...ted vede tahle http://www.filmarena.cz/kniha-moje-prvni-knizka-3-6-let-zelena..... koupili jsme jí i básničky, ale písničky pro malé děti jsem nikde nesehnala....děkuju moc

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici