banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

už mě z těch autosedaček bolí hlava:-) - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak tady studuju,kterou sedačku vybereme a vybírám mezi Romer Duo Plus,Romer King Plus a Maxi Cosi.Ale jsem z toho už pako,protože třeba Maxi Cosi je ještě Maxi Cosi Tobi,Maxi Cosi Pearl,Priori atd.a ten Romer King Plus Trendline Elisa a Romer King Plus Trendline Felix.Myslíte,že jsou to jen jakési poddruhy nebo úplně jiné sedačky a když třeba Maxi Cosi Tobi má dobrý crash test,tak Maxi Cosi Pearl už ho mít nemusí?Asi to píšu zmateně,ale už mi z toho jde hlava kolem
@luciasek84 Fuj, já moiru nerada, potím se v tom ještě víc než v normálním oblečení.
@angieblack Moje známá ho má a vypadá teda děsně, nevím jaký přesně ona měla typ, ale vůbec se mi to nelíbilo, beztak se ti bude potit ve všem. To raději koupit nějaké tričko z moiry nebo něčeho podobného a nechat ho jezdit v tom.
@veverka77 Tak pak mi to přijde zbytečné kupovat s isofixem, ona je i o dost dražší. A máte vybráno :) (P.S. Romer by měl dávat BOLu nějaké děkovné, protože po přesvědčování to tu má asi 90% všech holek :)))
@luciasek84 Tak určitě je to dobré,akorát my nemáme v autě isofix a na nové fakt není
@chezzie Je to normální froté. My původně chtěli koupit tu kravičkovou a na to ten potah, ale zase jsme si řekli, proč bychom vybírali takovou autosedačku a dávali na to pak v létě potah. A taky je dost silný, takže ještě s tím froté by se tuplem upekl. Máme navíc černé auto, i když s klimou.
@angieblack tak to ja ho nevidela, jen vim, ze se dela... to jsem teda cekala nejakej lepsi matros, kdyz uz je to \"letni\"
@chezzie To jsme taky zvažovali, ale zase jsme nekupovali autosedačku v té a v té barvě, abychom jí zase zakryli potahem. A ten taky není, jakože se v něm nepotí. Je z froté, silného a propotil by i to podle mě. My na něj koukali v obchodě.
Máme taky Romer, duo plus. Já jsem taková klidnější když je to přichycené v autě na isofix a třeba mamka ho v autě nemá takže když si bere Barču tak se to přidělá jen za ty pásy. Takže fakt výhoda, že nemusím řešit jaké kdo má auto.
@janinan pripadne si muzes vzdycky dokoupit letni potah...
@janinan My jí právě chtěli kvůli létu, Adam se hodně potí, ale tohle mě odradilo.
@angieblack hmmm, tak to mne nenapadlo Tak uvidím po létě, jestli to byla dobrá volba...
@janinan Taky jsme nad tím potahem uvažovali, ale pak jsem si v jiné diskusi přečetla, že když se tam dítě zpotí, zůstanou tam vyžrané fleky. Tak jsme ho nevzali.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici