Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Troška literatury.. - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
nezaškodí i této rubrice. Přečetly jste někdy nějakou erotickou knížku? Kamásútra se nepočítá a lehce erotická řada Harlequinek apod. taky ne. Pokud ano, dejte tip. Za sebe prásknu Robert a Arabella od Kath. Winsorové(napsala Věčnou ambru, ta mi přijde antierotická)
@See-See Však jsem toho de Sade taky přečetla jen kousíčekNa takové věci už nemám žaludekA ta malá holka,to je drsné
@veverka77 Markýz de Sade je pěkně na zblití. Když tam po sobě lidi i serou měla sem půjčenou Julii a Julietu a pak 100 dní Sodomi. Hnus Sade už nikdy.Jinak četla jsem Henry milera-Pod střechami paříže to už se četlo lip ale je to trochu taky drsný v první kapitole tam přiběhne malá holka a na návštěvu poroučí že jí to musí udělat.
@foREVer taky sem to četla na základce a taky přečetla několik řad, půjčovala mi to sestřenka
@ivulisek Jo, vím co myslíš. Píše to Beatrice Small a je to celé řada- Vlastně ona ta Sky, když byla mladá a teď už je babičkou. Mamka má ty knihy všechny, si je dokupuje, když vyjdou další. Ona tu spisovatelku sbírá. No, taky některé pasáže na mě působili hodně eroticky, jsem to četla potajnu, když jsem ještě chodila na základku :D
No já kdysi četla jen nějaký erotický povídky co jsem ulovila v dědových knížkách co měl půjčené z knihovny..A pak jsem taky četla knihu co byl spíš klasickej román z červený knihovny..jak jsou ty knížky kde na každym obalu je nějakej sexy chlápek co se ojím s ženskou který kouká pod tím starým krojem prso no ale co chci říct, že v téhle knížce z červené knihovny (jinak nudné) jsem našla opravdu zajímavou scénku, opravdu docela dost lechtivou pro člověka s dobrou představivostí.To jsem zrovna začínala s mým současným přítelem a on u mě spal a já mu ten úryvek chtěla přečíst jakože na dobrou noc,byl unavenej.Tak čtu a čtu a najednou byl na mě a svlíkal mě a tak dááále a já při TOM ještě chvíli četla i když mi to docela dělalo problémy to čtení udýchat...A troufám si tvrdit že to byl jeden z mých nejlepších eroických zážitků
@ Hi, to jsem taky četla, koupila jsem si to kdysi, abych si přečetla nějakou klasiku, vůbec jsem nekoukla na název. Jen na autora a šupajdila. No čuměla jsem jako blázen, ale dočetla do konce..
Věčnou Ambru sem četla a nic moc, ale četla sem a nevím jak se to přesně jmenuje řadu Sky O´neylová, nebo tak nějak, bylo to zajímavý a dosti lehtivý.
Spis ze to nekde bylo v ramci pribehu, jinak cilene jsem si erotickou knizku nikdy nepujcila. Vlastne nevim, jestli na to maji v knihovne nejaky zvlastni oddil jako detektivky
@Andělka
@nadule1 máme pošťačku,veeeeeelkoooouuuu pošťačku......dneska asi nic nebude
@foREVer Nebo sebe, manžela a pošťáka
Já četla jen Emanuelu... Jo a vlastně pak pár takových těch knížek s erotickými povídkami - jak se to jenom jmenovalo? Mělo to formát jako harlekýnky, ale byly to vyloženě erotické povídky...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici