banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Třídění odpadu - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Jsme první dum v ulici a před naším domem stojí ty všechny kontejnery na třídění odpadu.Tak ho taky třídím.Když se vyhazuje sklo tak dělá šílený randál.Často někdo přijede ve 2 v noci a začne tam házet po jedné snad 100flašek.Vždycky se leknu,že někdo rozbíjí skla u aut.To už jsem si zvykla.Ovšem zábava je když to příjdou vysypat oni.Jezdí zásadně v sobotu o pul 7 ráno.To já mám pulnoc.Zničeho nic do ticha začne řinčet sklo,jako by se tu stala řetězová havárka.Uklidnim se až po 5 minutách,kdy mi znova naskočí puls a začne bít srdce.A když už zase začnu po hodině usínat,tak to oni stihnou objet a vysypávat mi to nad hlavou.Bydlíme v 6 patře pod kopcem a vzdušnou čarou, kde mám hlavu,tak oni mají cestu.Kdyby to vysypávali přes týden,tak by to tak nevadilo,to je tu rušno a nešlo by to tak slyšet.
To je tedy dost hnusnej budíček
Vtipne napsany. Jsem se zasmala, jak ti znova naskoci puls a zacne bit srdceJinak tady taky jezdi v patek pred sedmou rano. Nastesti loznici mame na druhou stranu, tak to neni tak hrozne. Ale zcela te chapu, zvlast kdyz jsou otevrena okna
u nás pro ně taky jezdí ráno, někdy v sobotu, někdy v pátek....takže nápodobně
to se ti nedivým, že jsi naštvaná. My máme kontajnery ve vnitrobloku takže házení láhví se rozlíhá. Nějak jsem si už zvykla

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici