banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

ŤOPŤA =o) - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak ač se to nezdá,je toto slovo kapánek sprosté ..Takto učila moje tchýně kluky říkat pinďourovi..Když mi to řekla poprvé,lehla jsem smíchyJaká slova se uchytly u vás pro přirození??
My máme lumpíka. Slovo se mi zdálo krásné do chvíle, kdy paní na písku zavolala na svého chlapečka ty jeden malý lumpíku. Náš matěj si ho nevěřícně prohlédl a pak jen kroutil hlavou a celou dobu ho pozoroval.
Ťopťa nemá chybu
@Silvinka to bych asi taky lehla
@Small a doufám že jste mu prďolkovi vysvětlili že se časem z pindi stane obřík...
Tak u nás je to "pinďa" a "pipka"...Kája všechny neustále ujišťuje,že holky mají "pipky" a Kluci "pindi"
Zrovna včera jsem se na toto téma bavila s manželem-jako jak tomu budem před malým říkat.Tak tady mám aspoň inspiraci.
u nás se říká pimpula. Je to z oblíbeného filmu: S tebo mě baví svět
@Calamity J. ovšem Ťopťa je bezkonkurenční
Tak to u nás je zavedeno "camprlík", dcera ještě říká "šulínek" a "prcinka"
@Silvinka
u nas se holcicce rikalo Kacenka a pritel tomu rikaji Julca a u kluka normalne Pindik
@Silvinka tak to je dobrý

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici