banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

taková blbůstka - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem se dnes přesvědčila,jak se dá všechno zmanipulovat.Je to jen taková kravinka.Nejdříve bych vám chtěla poděkovat za vaše hlasy v soutěži,o které jsem vám psala.Moc si jich vážím.Děkuji za vaši podporu.Ale o čem chci psát.Zjistila jsem,že vlastně vůbec nejde o to,jaký obsah ten článek měl,protože dnes,vzhledem k tomu,že to zítra končí sleduju vývoj a kluk,který byl na samém konci během cca půl hodiny získal okolo 40-ti hlasů a k tomu všemu mu to pomalu cca co vteřinu- minutu stále přibývá.Jsem docela rozladěna.Ne z toho,že nebudu první,ale prostě z toho,že v takových soutěžích opravdu nezáleží na kvalitě,ale na naklikání.Ale já už jsem stejně vyhrála,protože to,že členům skupiny a FC se můj příspěvek líbil a zveřejnili ho,mě opravdu potěšilo.
to me mrzi,me se tvuj clanek moc libil opravdu a nic si z toho nedelej,ja taky nikdy nic nevyhrala..
@Andrea81 Děkuji,jsem ráda,že se líbil.já strašně ráda píšu.Píšu i recenze na cd,ale ty mám zatím jen svém blogu.Končí to zítra,tak ještě můžu zabojovat:-)
No tak to by takhle nešlo... Bude ti vadit, když do boje zapojím své kamarády a známé? Do kdy se hlasuje? Ještě zítra?
@nadule1 No Nadi,vadit mi to nebude,jak by mohlo?:-DJe to do zítra.Moje jméno znáš,že?:-)
@Silvinka Jasan... já už pár kamarádům řekla...ale rozjedu to teď ve velkém. To by bylo... ;)
@nadule1 Teda jak se ti odvděčím?:-)
@Silvinka tak ja jdu taky obeslat sve zname,aby ti dali hlas,jo?chces???
@Silvinka Prosím tě :))) Doufám, že to klapne a že mě nezklamou a zahlasujou...
Silvinko,pro mě jsi vítěz Ty.Jsou věci,které jsou méu srdíčku hodně blízké.
@nadule1 presne tak
I já bych klidně pomohla, ale nějak jsem nezaznamenala co pro to udělat, tak kdyžtak napiš třeba do vzkazů, ráda pomůžu.
Silvi, snad to ještě dáš

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici