banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak už je to rok,vlastně 2 - diskuze

27 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co jsem přišla na Bol.A musím říct,že jsem se od vás všech naučila spoustu zajímavých věcí.A vaše nápada a vychytávky zase šířím dál.Na otázku svých kamarádek,odkud to či ono mám,odpovídám:To říkala nebo dělá kamarádka.Beru vás tak prostě všechny.Jsem pyšná,že jsem některé z vás mohla poznat osobně a taky vím,že když budu potřebovat pomoct nebo poradit,sem můžu klidně přijít a vykecat se.Díky moc,že vás mám.Jste moje druhá rodina.
Anicko, jsi nase dobra duse. tak at to tu jeste s nama dlouho vydrzis. A jak pises, taky postrehy z BoL uvadim, ze znama nebo kamaradka rikalajinak ja uz mam vyroci dva a pul roku, ani bych tomu neverila, kdybys mi to nepripomnela
ty bláho to ten čas letí a nejsme tády tak nastejno. Děsně mě to už mate
Aničko, bez tebe si Bol já nedokážu vůbec představit.Krásné výročí
@tygřímáma Aničko tak jsi o měsíc dýl ,já to našla,výročí mám 12.5 .08.12.50 ale dívat a číst jsem začala od března
Aničko, ty jsem prostě patříš a i pro mě je BOL rodina které můžu hodně říct a vyslechně mě
Krásný se těším až se budu moc přidat
Gratuluji, krasne vyroci, citim to stejne..vis, ze ja ani nevim, kdy jsem sem prisla poprve?
@Honafa Gábi,my 2 jsme tu stejně dlouho.Takže 2 roky,ale vypadá to jako věčnost,že?
@tygřímáma Taky jsem sem zavitala v techto dnech.Akorad neni to uz roky 3?Anicku jsem brala od zacatku a porad beru jako inventar.Kdyz tu den neni uz ji hledam.Bez ni by to tu neslo.Stejne je to moc krasne,ze jsme se tu tak vsichni sesli naladeni na stejnou notu.Ze nas osud spojil.Dali jste mi rodinu ktera me chape.A to mi v zivote moc chybelo.
@tygřímáma Já tobě Aničko taky díííííky moooooooooc .Víš že tě mám mooooooooooc ráda
@Adelinka Ty jsi moje první holka Bolka,díky za všechno.
No Ani já taky 2roky.Jo jo to to letíAnička je prostě supeeeeeeeer

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici