banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak ty zkusím jen nevím mlíko my došlo jaký je rozdíl mezi m... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak ty zkusím jen nevím mlíko my došlo jaký je rozdíl mezi mlíkem a vodou nevíš? a 25másla to je jako 250? to by pak ta lžička byla málo ne toho olivovýho oleje,to je otázek vid
@admin děkuju,pozdě není,spíš sem se bála že těsto bude blivajz,děkuju za radu
Asi už je pozdě, ale vody bych se nebála. Někdy ji dávám i do sladkého místo mléka, někdy ředím podle nálady poměr vody a mléka dohromady. S vodou je to těsto takové... jemnější... není tak těžké. Nevím, jak jinak to popsat. Dokonce jsem si i některé recepty úplně obměnila a místo udaného mléka dávám vodu, protože nám to víc chutná.
@lucie73 ten mám ale to mlíko
hele,mlíko nevím,ale skoro bych se bála sát jen vodu,to bych spíš dala ředěnou smetanu jestli máš,no a já dala ten olivový olej,já zase nemám máslo :-))) to jsme hospodyňky co?????

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici