banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak se s touhle kategorií pomalu loučím a hups do 29-tého tý... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak se s touhle kategorií pomalu loučím a hups do 29-tého týdne, toto letí, dnes jsme se byli podívat v porodnici a pustili nám porod, bála jsem se, že se budu bát porodu ještě víc a ono naopak když jsem viděla toho drobečka jak se narodil začala jsem bulit, a těšit se ještě víc a to můj strach posunulo jinam. Všem přeju krásníčkové dny s bříškem, opatrujte se

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici