banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak se mi zdá, že kdyby se zhroutila kompletně celá počítačo... - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak se mi zdá, že kdyby se zhroutila kompletně celá počítačová technika a nešel internet ani nic co se pc týká, nastal by konec světa. Umíte si to vůbec představit ?????? Moje dcera by umřela nudou. a já bych asi vařila do zblbnutí
@moninif :-) no nevím, jestli by o to stál:-). A uměl s tím:-). On se na to neučil, prostě k té práci přišel jak slepý k houslám a nikdy to růčo nedělal. Rovnou na počítači.
@zajic taky si myslím
me to nekdy ani nevadilo, abyspon bych sla neco delat
Nestraš.To bych nemohla nakupovat přes net,platit,nic ty jo to by byl konec světa.Bych pak měla doma i uklizeno nebo bych musela vylézt ven na vzduch,hnusná představa.
Pepa je IT, to bychom byli pěkně v p...ozadí.Já bych bez netu toho v práci moc neudělala.A museli bychom jezdit do Tesca, nemohli bychom si objednat Tesco autíčko, to vidím jako největší tragédii.Myslím, že ani nejsme schopni dohlédnout, jaký by to v dnešní době byl průser.
Neumím si to představit. Vzhledem k tomu, že polovina mých příjmů plyne z práce, která je spojená s počítači, tak bych z toho šťastná nebyla :))
@ on je projektant né? Tak by si vzal prkno a kreslil by hezky růčo :-D Klidně mu jedno půjčím, na půdě myslím ještě je :-D
@ sli bychom na korinky...u nas se zivi jedine praci na pc
no,jedine co by me odrovnalo,by bylo to,ze bych v pripade nakupu nepotravinovych veci musela chodit doobchodu ..ja to nenavidim a tohle by u me bylo na stav do blazince,obzvlast jeste s obema detma najednou jit treba kupovat boty...brrr.....a obleceni by me dostalo rvnou do hrobu....to je vazne jedine zac jsem vdecna netu..sprostil me uplne nutnosti navstevovat obcas obchody
@ U nás to je stejné.Ale kdyby to nešlo jen doma,tak by mi to nevadilo.
mě by to nevadilo.
Bohužel bych neměla z čeho vařit, můj manžel nás živí prací hlavně na PC.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici