banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Tak jsme dnes poprvé zaspali - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes ráno mě probudil zpěv dcery, tma jako v noci, ale zdálo se mi, že už jsem nějaká vyspaná. Mrknu na budík, jéjda, ono už bylo 7.10. Tak jsem doslova vyběhla z postele, vzbudila syna, oblékla jej, udělala snídaně. No nakonec jsme vše zvládli a dcera přišla včas do školy, ale přiznám se, že už by to chtělo ten zimní čas, jinak si budu muset nastavovat budík.
Je to vážné i náš milovaný syn (jindy v sedm hodin čilý jako rybička) se dnes probudil v půl deváté
hezké Jani to si to dobře zvládla, náš syn vstává i o víkendu v 6 hodin. Jinak máme nastavené dva budíky. Pro jistotu když odchází muž do práce v 5,30 tak nás budí pusinkou. Takže ještě pak 15 minut se válíme v posteli.
No je to divný Jirka už 2 noci za sebou vynechal krmení ve 4 ráno a vstává až v 6.Nezlobím se,jen mě mile překvapuje.Aby spal 11hod.v kuse na to nejsem zvyklá.
@Val.J35 To i mně dělá raní vstáváníproblémy a ještě k tomu když je po ránu ta zima a funí ledový vítr, tak bych nejraději zůstala v pelíšku. Ale na druhou stranu se psem musím a je o dost příjemnější jít s manželem a rozloučit se, když jede do práce, než jít sama.
Musím se přiznat, že se mi jednou také podařilo zaspat do školy. Nestihla jsem 1.hodinu. Dost trapas, když jsem jí měla odučit...
Jaký byl ranní rekord s hygienou?Tipuju tak tři minuty
@ stane se
@veru-beru tak nějak

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici