banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

snih,strom,darky - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
nasim jsem kdysi rekla,ze az napadne snih a ozdobi se strom,dostanou darky..znaji to tak i z teletubbies..v sobotu odpoledne bilo,koukaji z okna a na jednom strome vlaji nejake barevne fangle...elli krici snih,strom,darky ,hura...vytahli si katalogy z puntanely,dracika a sparkysu,prolistovali,pak prisli k tatinkovi a sdeliliDedy,jedeme autem!,...tatinek se pta a proc?..s usmevem mu oznamili s katalogy v ruceKoupit darkyaspon ze svet vidi realne a nemusim slozite rikat kdo je santa a jezisek..
Já taky řekla Neli, že až bude sněžit, tak budou vánoce, bude stromeček a dárky, ale nečekala jsem,že bude sněžit už na konci října
Mají jasno.
ještě že náte doma ty katalogy a co si štumpalzlici vybrali?
Fajn, ze deti vedi nejen kdy, ale taky co chcou Ja bohuzel rekla malymu, ze prijede babicka s dedou, i do kalendare jsem to zaznacili, no a samozrejme neprijedou... ted Josifek casto opakuje, ze deda a babi prileti letadlem a ukazuje mi, ze chce jet na letiste... ach jo to jsem ale hloupa.Kdyby tak radsi napadl ten snih
@jezurka no,krome chrastitek a transformes z kazde stranky neco
@Tris chudacek...
@Liberte jo umí v tom chodit! a vy ani nemůžete říct, že to Ježíšek neunese, když na něho nevěří asi budeš muset pár stránek z katalogu nenápadně vyškubnout
heeeej, a kde je ta romantika?No kdyz to nekdo napise o svojem decku, je to vtipny, kdyby to takhle vnimaly M a A, bylo by mi to lito.
U nás taky propukla tato debada. Děcka jásaly a těšily se na Vánoce. Ale nechaly si vysvětlit, že je brzo. No a dárky se u nás nekupují, ty nosí ježišek. Jsem ráda, že věří.
@zajic jenze ja nevim kde na to prisli ze se jdou darky koupit,tudiz me to netrapi...
@soni no u nas je nosil loni i snata i jezisek...tak nevim,kde na to prisliale nevadi mi to..dulezite je ze se tesi na darky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici