banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

snad?? - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky.Tak jsem tu znova.Dlouho jsem se davala dohromady a dnes jsem si zkusila udelat test.Po tom potrate jsem si to zakazala,ale jelikoz uz je to 4dny co jsem mela dostat mesicky a ono nic tak mi to nedalo.Mam opet 2prouzky jeden teda slabe ruzovy,ale dobre viditelny.Mam strach rici si,ze se to konecne podari a nic se nepokazi.Chtela jsem vas poprosit aby jste mi drzely pesticky.K doktorce jdu 1.5 driv tam jit nechci.Kez by to byla pravda!Manzelovi nic nereknu.Jednou to stacilo.Jestli se to nema podarit,tak uz to snad zvladnu sama.Trapit ho nechci.Tak zatim hojky Ifka
no tak to vypada vic nez nadejne!!!Drzim vsechny palecky,co doma mame.Opatruj se!!!
Držím moc moc palečky at se to tentokrád podaří a jste štastný
držím palce, ať je všechno tentokrát v pořádku
Já taky držím palečky! A s tím manžou nevím, aby se ho to nedotklo, že ho neinformuješ... pamatuj - ve dobrém i zlém...
Budu na tebe myslet,uvidíš,že všechno bude fajn
Tak budu mooooc držet pěstičky aby se to podařilo a bylo všechno v pořádku.Hlavně mysli pozitivně,nechej si to zatím pro sebe a uvidíš.Doufám že to bude opravdu vše v pořádku.
No parada drzim palecky.Ale manzelovi bych to byt tebou rekla,at na to nejsi sama.
DRŽÍM PALEČKY
Opravdu to vypadá mooc nadějně, tak to mooc držíme palečky a pak dej určitě vědět!!!!
Ježiš, moc ti to přeju a držím palce i u nohou,kéž by tady byl už zase někdo šťastnej.
moc ti to preju, drz se, nenamahej se, rozmazluj se, snad se tentokrat vajicko v poradku usadi
tentokrát ro určitě vyjde, držíme palečky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici