banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Slonice - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak i ja se pridavam, páč si pripadam jako slonice ... mam skoro 6týdnů po porodu a nahoře stále 5kg ... mam to v nohách, ale hlavne v bříšku :(( nevim, jestli je to tím cisarem (moje kamoška na nem byla taky a ma stejny problem), ale zustal mi takovy ten spodni špek, kterým bych mohla rozhazovat facky ... grrrr Jak s ním doluuu ... poradte!!!!!
Císařem to není,mám po dvou a vcelku se to spravilo,ikdyž s cvičením na břicho musím opatrně.A trvá to trošku dýl.Počkej co zvládne samotný kojení,potom to doposiluješ
To je ještě brzo.5kg nic není.Císařem to není.Škoda,že jak už měli to břicho otevřené,že nevzali spolu s miminkem i pár špeku.
mě se osvěčilo to že jsem si upravila jídelníček a jím častěji a menší porce. Taky jsem byla dost vynervená takže mi moc nechutnalo. Jinak asi moc pospícháš. Možná i kojíš, chce to čas.
@Andělka jeee, a mas nejake cviky ktere se muzou i po cisari??!!
6 tydnu po porodu? Tak to fakt neres. To se jeste spravi samo, ver mi. Pokud budes nezne cvicit, tak do pul roka i driv budes jak pred tehotenstvim.
@elik.kreckuj Minimálně tři měsíce necvič nic,potom opatrně šikmé břišní svalstvo,já už mám po porodu rok a půl,takže už se moc neomezuju,ale v momentě kdy mě v jizvě dloubne snížím tempo,nejlepší je takovej ten rotační disk.Ale nic jiného speciálního na břicho nedělám,jen mám spoustu pohybu (squash,zumba,brusle,kolo,..)
spodni divno kolem jizvymam porad..2 roky po porodu ale ja necvicim na bricho..nemam silu...cvicicla jsem 14 dnu a spodek se ani nehnul...jen pas a boky atd..
Se mnou v létě rodily tři kámošky císařem, já normálně. Podle mě se to bříško po císaři stahuje mnohem déle a hůř. Všechny tři mají ještě teď trochu bříško. Chce to víc času si myslím.
promin,ale tento clanek je trochu smesny.ze mas nahore 5kg (jako to je tragedie?)vim,ze ti to vadi,ale nevim,co jako cekas 6t po porodu!!!to chces jako drasticky zhubnout hned do sesti tydnu vsechna nabrana kila,byt zase slang a delat,ze jsi jako vubec tehu nebyla?nejde to preci hned,urcite to tu z nas zna vetsina.kdybys byla rok dva po porodu,mela nahore 10kg tak budiz,ale tohle je trochu moc co pises.nezlob se na muj nazor,nevim,jestli kojis atd,ale mela y ses zamerit na pestrou vyvazenou stravu,aby jsi mohla davat diteti do mlicka to nejlepsi a ne ho o neco okradat treba dietama nebo se souzit vehementnim cvicenim.nech tomu jeste volny prubeh a bud hlavne v pohode,ju?
@Andrea81 mě směsný nepřijde!!! Jen jsem tu psala, že mám špek a jestli je nejaka možnost s ním dolu ... žádné diety nedržím ... Jím tak jak mam .. jen me zajimalo, jestli jsou nejake cviky na to bricho a jestli uz muzu cvicit ... Ale pardon, ze jsem nekoho urazila. Priste se zeptam jinde
@elik.kreckuj a proc se hned rozcilujes?ja to vubec nepsala utocne proti tobe..
@Andrea81 pže mi to tak přislo ... nejsem prece hloupa abych když kojim držela dietu

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici