banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Slabé bití srdíčka - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky myslíte že to nevadí,že prckovi ťuká podle doktorky srdíčko slabě?V 8.týdnu už by to mělo být normální,nebo ne?Docela se o něj bojím.Místo za měsíc jdu na kontrolu zase za 14 dní.
@Calamity J. Děkuju všem moc za podporu.Zatím je vše asi O.K. Bříško pořád pobolívá a začínám cítit tlaky na břišní stěnu.Tak je asi zdravé a roste.Aspoň doufám.Taky v autě když jedu přes hrby,tak to tam šplouchá.Takový blbý pocit.No a nevolnosti ještě taky neustoupili.Tak je vše dobré snad.
Evi, chápu, taky bych nad tím přemýšlela, ale spíše si myslím, že si paní dr. chce být 100% jistá, že je vše ok. Takže z tohoto hlediska bych její přístup brala pozitivně.
Nemysli na to,jasně že jsi vyplašená,ale je to v pohodě!Může tam být několik faktorů,třeba i naprostá hloupost,jako že měla nastavenou špatně hlasitost,nebo zkreslovala plodová voda.Bude to dobré,uvidíš
@Lillynka Určitě dám po dalším UTZ vědět.Sama jsem zvědavá.
@ Nervozní bych taky byla, ale pokud je ta lékařka opravdu profesionální a věděla by, že je to hodně vážné, určitě by tě hnala na vyšetření.Zatím hlavu vzhůru a dej vědět.
@ Ahoj, taky bych byla urcite nervozni, ale urcite vi co dela.A urcite bude vse v poradku neboj.
@petula.z To doufám. Už je mi 3 dny zase nějak hůř. Tak snad už proto by to mělo být dobré. Bolesti v podbřišku mám průběžně pořád, tak aspoň vím,že se tam něco děje a že roste,tak doufám že mám pravdu.
Ahojky taky bych se bala,ale myslim si ze kdyby to bylo moc spatny tak te nekam posle hned na vysetreni. Mysli pozitivne,to bude dobry uvidis :-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici