banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Simona Krainová - diskuze

43 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, musím se pochlubit zážitkem Dnes jsem si \"dovolila\" napsat k profilu Simony Krainové na FB, že nepochopím, když někdo odjede na týden na dovolenou bez miminka a celkem nevybíravě se do mě pustila Vlaďka Erbová Nakonec jsem se parádně zasmála, je neskutečné, jak si celebrity myslí, že pokud s nimi někdo nesouhlasí tak automaticky závidí Tak mě zajímá - co vy? Nechaly byste 4 měsíční miminko chůvě a odjely na týden do Mexika? Nebo jsem jen já \"divná\", že to nechápu?
Ne. Jednoznačně ne. A vůbec to není o závisti, ráda od nich na týden vypadnu :)))Ale až budou vetší, 4 měsíce opravdu ne. Jejda ještě že nemám na fb žádnou osobnost :D
Především je to věc paní Krainové, co dělá, takže chápu, že se jí možná paní nebo slečna Erbová zastává. Možná také zastává názor, že podle sebe soudím tebe. Nicméně její chování také není zrovna nejúžasnější, aby mohla někoho hodnotit a jinak kritizovat jeho chování. A Tomáška bych nenechala samotného ani teď a jela na dovolenou. Jednou jsme rodina a tak bychom měli být spolu. Ale také nemám život jako paní Krainová, takže to nemůžu soudit.
Ne, ale určitě se tu někdo najde, kdo by to udělal. Každopádně je to její věc, její dítě a její život a nikdy bych se neodvážila jí napsat.
jé to jsem ráda, že nejsem jediná, koho hned po přečtení toho článku napadlo, že od 4 měsíčního dítěte se prostě na dovču neodjíždí. Nesoudím ji, ale já bych prostě nejela sama na dovču ani teď
No především pokud je to její soukromá věc, tak se tím nemá chlubit na fanouškovské stránce, bohužel paní Krainová očekávala pouze kladné reakce na to, jak úžasně vypadá 4 měsíce po porodu druhého dítěte. Nenapsala jsem, že je špatná matka nebo něco podobného, jen že to nechápu
četla jsem to...chichichi..
@majandra taky si myslím, že pokud k tomu nechce reakce, nemá to zveřejňovat a ne nejela bych nikam...
já jsem divná, potřebuju mít všechny své děti na dovolené, abych si ji užila čtyřměsíční mimčo bych doma nenechala, protože je plně kojené.. ale pokud to tak někdo udělá, myslím, že to tomu mimču neublíží, pokud mají spolehlivou chůvu nebo babičku - proč ne
Já určitě ne.
Mě skoro násilím odvekl Martin od rok a pul staré Zuzanky do Bulharska a já ho za to nenáviděla a dodnes mu to neodpustím i když u mě se jednalo o záchranu moje života.Hubla jsem a byla jsem na pokraji bulimie a celkového zhroucení-chtělo to pauzu.Jsi dobrá,že jsi jí to napsala.Ony ty celebrity jsou matky roku.Proti ním se nesmí nic říct,hned se čertí.Erbová má co mluvit.
Ne, co by jedli? :-)))Odjela jsem v 13 m do lazni a v 16 m na libanky a nedelalo mi to zadny problem. Takhle brzy ale ne. Ani kdybych nekojila.
@angieblack Ano Veru ale to není informace která je děsně tajná, tu informaci ona sama zveřejnila pro všechny. Tak pak se holt musí smířit s tím že někomu se to nelíbí. Není to stejná situace jako když někdo někoho tajně vyfotí, hodí to na web a k tomu se nahrnou tyto komentáře..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici