banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Silvinka??? - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdá se mi to nebo tu už nebyla delší dobu Silvinka???Překvapuje mě to,protože ona psala neustále příspěvky ke všemu a teď nikde její jméno nevidím.
... tak zrovna tohle mě včera večer napadlo, dnes jsem to chtěla napsat, snad je v pořádku ona i její rodina.Silvi, ok? Dej vědět!
jo jo to je fakt,ze tady dlouho nebila.?????????????????
Silvinka je v pořádku.Jela navštívit svou mamku a nemá tam přístup na net.
@Jana+dvakluci Tak ji pozdravuj
Taky jsem si říkala, kdepak se nám toulá
Holky jsem tadyVčera jsem neměla čas sem psát,ale dnes už jsem nakoukla.To je od vás hezké,že na mě myslíteByli jsme u mamky,bylo to tam moc fajn.
@Silvinka To je dobre Silvi,ze sis to uzila:-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici