banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

S kočárem ve sněhu - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nevím, jestli už se to neřešilo, inspiroval mě příspěvek Liberte, ale jak to vypadá u vás ve městech a vesnicích s cestami? Já zrovna dorazila z procházky v tom sněhu a musím tedy říct, že u nás na vesnici je to lepší než ve městě. Minulý týden jsem byla na gyndě po šestinedělí a byla to tedy tragedie. Být matkou ve městě je fakt záhul. Mám kočár s velkými nafukovacími koly, ale projet s nimi chodník je fakt strašný. Já si dojela přes ves do lesa, až tam to bylo stažené, jelo se líp, než bez sněhu.
u nas sypane a shrnute tak ze se nedostanes na silnici...a je to i na chodniku asi 10 cm mekkota..strasne...borila jsem se vsude,na okrajich je tak 20 az 30 cm...i u prechodu co lidi jeste nerozeslapali
U nás taky nic moc. Jak to shrnují, tak se vytváří takové valy. Zrovna dneska jsem se tam zabořila a nemohla jsem nikam
Jj, člověk se namaká a ty valy jsou nejhorší ..Vyrážím za město nebo do zahrádkářské kolonie, tam se jede celkem dobře a ještě se kochám zasněženou přírodou .Už jsem potkala i pár dobráků co rýpali do mé trojkolky  - stylem - no hlavně, že musí mít moderní kočár a ani jí to nejede 
Já bydlím na okraji města a tady jsou chodníky šíleně zasněžené a odrhrabané je to až u obchodu a zastávek v centru jsem ještě nebyla, na to nemám nervy
@agafja Mě dneska taky říkala jedna babka z vesnice, když jsem šla okolo. Prý, to se ale blbě jede, co? Nebudu jí vysvětlovat, že se mi jede super. Ta pamatuje ještě proutěné kočáry.
@angieblack Tak, tak 
přesně tak - na vesnici lepší než ve městě, tam nějak zaspali dobu a když projedete chodník, tak se zas nedostanete přes cestu kvůli závějím
@agafja A jezdí se s tou trojkolkou fakt dobře? Já jí mám už obědnanou a myslím že t ve sněhu bude v pohodě. Já měla porblem zase se 4 kolim že jedno kolečko šlo nahoru a druhé ne třeba na obrubníku a pak se kočár div nepřevrhl. Takže tady doufám že si polepšim.
@medox Mě se s ní jezdí dobře - žádně nadzvedávání, kolikrát stačí jedna ruka (ve sněhu  teda ne ).. jasně, že někdy při vjezdu na obrubník zakolísám, ale to se stává většinou když mám dole 10kg nákup .. 
Tak u nás jsou krásně prohrnuté cesty i chodníky. A přechody tam jsou udělané
@medox Mě se s ní teda jezdí dobře. Je pochopitelně trochu míň stabilní než čtyřkolka, ale jak si zvykneš,tak jinak už nechceš
Tak u nás je to půl na půl. Něco je prohrnuté takže s kočárem se dá v pohodě a někde je takový ten rozrytý sníh, podkluzuje to a raději na to sáňky. Hlavní silnice jsou bez sněhu, ale ulice, kde nejezdívají kamiony tak tam je sníh s posypem. Já když jedu nakoupit tak ráno volám taťkovi do práce jak ty cesty vypadají, abych viděla jestli vytáhnout saně a nebo kočár. Taťka totiž chodívá stejnou cestou brzy ráno na autobus.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici