banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Rekonstrukce komecne dokoncena.... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak uz nam konecne dodelali barak,zateplovali,menili vchody.Ale muzu rict ze hruza,delali to tri mesice a jeste to teda neni zadne krasa.Jak prselo,tak bocni steny jsou jakysi poteceny.Nevim co to bylo za firmu,ale byli teda otresny. No a jeste k tomu pani co to zarizovala se uplne vysrala na najezdy.Mam kocarek hned z azvonkama,ale nez se vejde do baraku tak jsou tam 4 schody.Snest ho snesu,ale nevim vynest je to teda tesi.Nastesti tam zatim vzdycky nekdo byl a pomohl.
tak to by chtělo pořídit taková prkna. Po tom je to nažší. Jinak je dobře že už to je hotovo.
Peti nám tu rekonstrukci dělali asi tak 7 měsíců,bylo to o nervy,ale výsledek stál za toTřeba to u vás ještě doladí,nebo myslíš že ne?
@Silvinka Ja myslim ze nee.Uz tady 4 dny nikdo nebyl.Musim zjistit co to ma byt ty poteceny steny a jestli treba aspon byla za to sleva.Nafotim to a dam fo fotogalerie.Urcite je to lepsi nez to bylo pred tim,ale cekala jsem neco jineho.
Já si to prožila,skoro celé těhotenství se Zuzkou.Nejdřív okna a pak 4měsíce zateplování.Tukání,vrtání.Poslouchání jak se baví zedníci.A pak jak jsem měla malou tak renovovali měsíc výtah.Taky radost,bydlíme 6patře.
@Honafa Ten rachot je nejhorší,že?A když je u toho malé mimčo,je to děs.Někdy jsme museli utéct pryč.Naštěstí bydlíme v přízemí,tak se nás reko výtahu nedotkla.A sranda byla,když se nám po balkoně procházeli dělníci.No a když se plošina přemístila na vedlejší vchod a byla u mě na prázdninách ségra,tak mi šla dokonce umývat okna a balkon,jen sby ty chlapy okukovala-holt těžká puberta v té době
@Silvinka No oni začínali snad v 7 ráno.Pustili si rádio a nahlas komentovali,co v tom rádiu slyšeli.To bylo samé p,č,k.A do toho já za zdí,ve 3 měsicí přemyšlela jesli mám jít blít ted, nebo až později.
@Silvinka U nas to bylo jeste o to veselejsi kdyz delali na balkone a v decaku,tak mi tam nemame jeste zaclony:-) tak jsme se sebe vzdycky lekli navzajem:-)
no neblázni,jakto že nemáte nájezd,neexistuje na to nějaká vyhláška?Když bude nejhůř,tak popros manžela ,stačí prkno,ať ho tam připevní,přece se nebudš dřít
@veru-beru Veru oni ty schody udelali kratsi,takze byse o to ostatni asi prerazili,ale rikala jsem si no a co,meli to vymyslet jinak ze.Tu pani co to zarizovala jsem mela rada,ale po tomhle me pekne nasrala.Vylozene se na to vysrala.
@petula.z No tak to vidím na teleskopické prkno opřené za dveřmi s nápisem NEBRAT,POTŘEBUJU NA KOČÁREK!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici