Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

rada ohledně smlouvy - diskuze

33 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky, prosím o radu, je nutné při podpisu smlouvy mít notáře nebo pak nějak ověřit podpisy??? nejde to přes realitku a je to smlouva o koupi nemovitosti. děkuji
my jsme to pres realitku taky nemeli a podpisy jsme overene meli (ale smlouvy nam chystala jedna pani co dela na MU, na stavebnim odboru, ale ona to dela jako bokem, a domluvila to s ni majitelka co nam prodavala byt). ale jestli je nutny to mit i jinak nevim...
No je lepší mít ty podpisy ověřené, nikdy nevíš co pak lidi napadne. Ověření se dá vyřídit na městském úřadě, u notáře a nebo na poště. Cena je 30Kč za jeden podpis. U nás to chtěla sama realitka a vyřizovali to zrovana na té poště.
@Ady.S no já si taky myslím, že by bylo lepší si zajít a nechat to potvrdit, no tak uvidíme, děkuji
Teda vy kupujete nemovitost joo Já když jsme taky chtěli kupovat jsem si hodně zjištovala a všude psali že je vždy lepší kvůli pozdějším možným komplikacím či sporům mít vše notářsky ověřeno.
@medox jo, už to tu můžu říct, budeme si stavět baráček
@ivulisek Tak to moc gratuluju, ale juá myslela že už v domečku bydlíte?
Minimalne jeden z originalu musis mit overeny u notare, ten co pujde na katastr.
@Ady.S bydlíme, ale je to tu malé a taky dosti nepřístupné, takto budeme v dědině a přímo v srdci, ke školce tak 2-3 minuty, to samé k busu ( i když ten nevyuříváme) a taky k obchodu, takže paráda
podpisy ověřuje notář při podepisování, tudíž u podpisu musí nutně být
@zuzka83 no myslím si, že nemusí, stačí když majitel pozemku a kupující zajdou na matriku,už s podepsanou smlouvou, ne??
@ivulisek to nevím, ale řekla bych, že ne. že spíš tam zajdou a podepíšou to před ním. jen daj občanku a padesát korun, nebo kolik to stojí, a zas jdou.
@ivulisek no tak to je absolutní paráda. Mám za vás hroznou radost. Já vždycky tady na tebe myslím jak vy to v té vaší samotě zvládáte tak že to tady musím zvládnout taky. Ale časem se snad taky dostaneme k něčemu vlastnímu :)A to bude stavět přímo květoš? to ho ted pěknou dobu neuvidíš co. Tyjo to bude záhul. Ale dostavíte a hned se můžete vrhnout na rozmnožování :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici