banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

psí sádlo - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
používali jste někdy při kašli,atd psí sádlo?já jsem ho dnes zakoupila a jsem zvědavá na účinek..
@jimmynka123 to nevim.ja to mela od znameho.ale jen jednorazovka..
@amalie2011 Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte kde by se dalo sehnat originální psí sádlo ze psa? Mám dušného koně, je to jediná šance jak ho z toho dostat.. Nemáte prosím nějaký typ?
@Honafa Je mi zle jen to čtu
@amalie2011 tak tak, Dáša má pravdu
@amalie2011 Psss,moje babička bydlela jednu dobu s řezníkem a ten si ty psi na sádlo choval,pak je zabil,vyškvařil nadělal klobásky a ještě měli kožešinku před postelí.
@veverka77 no.. konsky salam teda taky nejim:D ale to sadlo mi nevadi-nevim odkud to je, psa sem neznala:D joo kdyby to byl nekdo znamej(jako pes) tak to taky nevezmu:D
@Ady.S no ja toho psa nezabila, psa sem neznala z ktereho je sadlo, tudiz me to divny neprijde:-! ale ja psy nejak nemusim.. ale rict me soused-pr. umrela bobina,tady mate sadlo- tak to taky nevezmu:D
@Ady.S Já s tím mám taky velký problém.Nedokázala bych si ho koupit.Stejně jako třeba koňský salám.
@amalie2011 Brrr, sama bych to na sebe nedala, psa peru jako domácí zvíře a né jako výkrmnu pro naší potřebu.
Zakoupila jsem ho někdy v listopadu, kdy měl Ondra naposledy strašný kašel, nevím zda to zabralo ale měl rád když jsem mu hrudníček natírala.Od té doby kašel neměl
@verunka44 nemaz vecer- ty zabaly ze psiho sadla se delaji proto ze uvolnuji hleny- a proto se to max dela nejpozdeji 16-17hodina-aby meli cas to odchrchlat..vecr by taky mohli mit krusnou noc... a nestaci jen namazat.ale i zabalit do igelitu a tepla:o))
z lekarny je to o nicem.. ja mam fakt psi sadlo a to je mazec. pouzivam furt pri nachlazeni

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici