banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

První pohyby?? - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky, tak jsem v 17+5, je možné abych cítila první pohyby?? Když jsem popsala mamince, co cítím, tak mi řekla, že jsou to pohyby, cítím takové ,,cukání´´ je to zvláštní pocit, tak nevím..., co vy na to???
To je jasné že jsou to pohyby,já poprvé cítila velmi brzy a připadalo mi to jako pohyb střev ,když má člověk průjem.A navíc jsem to sítila na wc...ale další den už v posteli a pka pořád,takže to byly pohyby.Gratuluji,to je na těhu myslím nejkrásnější
jo souhlasím při prvním těhu jsem cítíla pohyby od 19t a při druhém už ve 14t a když jsem se ptala doktora jestli je to možný tak říkal že jo že jeho manželka taky cejtila pohyby takhle brzo a je to prej i tím když už je to několikátý těhu tak člověk ví o co jde a taky na vnímavosti matky
Tý jo,ty se máš! Moc ti to přeju! Já zatím nic,ale ono to přijde...nebo to nepoznám?
gratulace
Jasný že jo.Já je cítila v 18.týdnu.A to čekám první.Pak byl celkem dlouho klid a od 20.týdne je cítím intenzivně.Teda teď už radši ani nemluvím,protože jsem v 31.týdnu.Tak si to užívej a těš se jak ti bude za pár týdnů.
Ahojky. Já je cítila hodně od 18. týdne. Přesně souhlasím s vysvětlením jako veru-beru. Takhle je to přesně cítit... a hlavně, co jiného by se ti tam mohlo tak mrskat Gratuluji...
@vERko Tak to moc gratuluju. Já cítila první pohyby v 16+3ˇ. teď končím 28 týden, pohyby jsou silnější a já se jich nemůžu vynabažit. Občas to už i zabolí, ale i tak to je tááááákhle nááádherný!!!
urcite to je ono, ja to taky citila brzy...uzivej si to!
Myslím,že to jsou pohybyJe to nádherné,že?
na 100% to jsou pohyby. Je to takové chvění. Švagrovka je má od 15 tt, čeká dvoj.
@Silvinka Jj, je to úplně úžasné!!!
gratuluji

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici