Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Prosím,jak to.... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,prosím Vás,zajímal by mě výběr mateřské na 2,3 a 4 roky.Chci na 3 roky,ale postupně zjišťuji překážky.Protože jsem dlouho na ÚP nemám nárok na mateřskou,ale až po porodu na rodičovskou...budiž. Ale teď zjišťuji,že automaticky dostanu na 4 roky?? Co to je za výmysl?? Děkuji ranosovap@seznam.cz
Tak to prostě je - kdo nemá nárok na PPM, nemůže si zvolit délku rodičovské dovolené. Jde o ženy, které před mateřskou byly v evidenci úřadu práce a některé OSVČ.
Jediným řešením je nástup vydělávajícího manžela na RD a poté vystřídání s ním.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici