banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Přiznání.. - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky musím se vám přiznat, že od našeho stěhování na konci března nemáme ještě zapojenou televizi, na sledování stejně není čas a když chci já nebo děti něco zkouknout, tak si pustíme na počítači dvd. No a co se děje doma či ve světě vím taky z internetu nebo z denního tisku.
Teda musím přiznat,že to bych nevydržela takhle dlouho bez telky.Mám takový svoje rituály,jako třeba TV noviny na Nově v 19.30,k tomu kávu a pokud to jde,tak klid.
Ido, my teda televizi máme, ale stejně nějak nekoukám, nechybí mi, jen občas zprávy. Předevčírem jsem asi po sto letech koukala na Vratné lahve - fakt snad po roce, kdy jsem si skutečně sedla s úmyslem dívat se na film. Tenhle páně Svěrákův styl miluju.
a nic se nestalo. Tv a PC je žrout času. Tv doma nějak taky nestíhám.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici