banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Přísný, nebo primitivní? - diskuze

32 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Manžel měl už dávno rybičkám vyčistit akvárko,já jsem se toho vzdala, protože jsme doma nikdy akvárko neměli, zatímco jejich rodina byla vyloženě něco jako chovná stanice s pejskama.Dneska, když jsem mu to zase připomněla (laicky jem odhadla, že chuchvalce a kal by ta, být fakt neměli), tak se naštval, a cs velkou okázalostí to šel udělat.Já \"v klidovém režimu\" makám jako normálně, úuklid, prádlo, vaření a on že prý mu mám pomoci. Tak jsem řekla, že až zadělám těsto.No a on se naštval a šel to udělat sám (jak jsem pochopila jde to). Ale Andulka šlápla do kaluže uuakvárka a protože byla první po ruce,tak na ní strašně vyjel, co tam leze. Ona koukala, vystrašeně proč táta tak řve a šla za mnou kuchyně. On za ní vyběhnul a řvalna ní dál, jestli má mokrý ponožky. To už zacouvala ke mě ke dřezu a nic neříkala. (Ještě tady to mohl manžel podle mě ukočírovat a nenechat se ovládnout vztekem) A protože mu nic neodpovídala, tak jí vzal, seřezal a odnesl do pokoje,kde plakala. Bylo to během pár vteřin. Nestihla jsem zareagovat.Já jsem ale za ní šla nahoru, protože si myslím, že za nic fakt nemohla a on je debil. Strašně brečela a bylo mi jí líto a na něj jsem měla děsnej vztek. Štěpán za náma přišel nahoru, že se bojí táty.Po nějaké době jsem o tom chtěla mluvit, například proč jí seřezal a poslal nahoru, že to nevyřešilo ani mokrý ponožky, ani to že mu neodpověděla.Dostala jsem drsnou odpověď: \"Ježiš po tom se mi tady fakt stejskalo, zase tyhle kecy,když jsi tady nebyla , tak ty děti fungovaly, na slovo.\" Řekla jsem mu, že se ho bojí. :Mě je jedno že se mě bojí, musej fungovat a poslouchat.\"A tak se mi z něj dneska zvedl žaludek. Já s takovým člověkem vůbec nechci žít. Vidíte to stejně jako já? Nebo se vám zdá jeho vychovávání adekvátní? On je takový pořád.
Vidím to stejně s někým takovým bych nebyla ani minutu.
Pokud je takovy porad, tak bych s nim nebyla.Ja rozumim, kdyz nekomu ujedou nervy, ale omluva je pak nutna.Ale driv takovy nebyl, ne? Prece nedavno jsi vzpominala, jake jste si psaly hezke dopisy a tak. Vis, co se zmenilo? Nebo mu proste hrablo v kuli a neda se to vratit?Drzim palce, at najdes silu odejit, a je mi jasne, ze to nebude jen tak, uz tak mate napjaty rozpocet.
Jak mu může být jedno, že se ho děti bojí? Chová se teda fakt hrozně. Víš co, mně taky někdy ujedou nervy, ale to když děti zlobí. Tohle mi přijde spíš, že on byl naštvanej, že musí čistit akvárko a prachsprostě si to vybil na Andulce. Vždyť nic neudělala.
To že se ho děti bojí, je snad to nejhorší, co ho jako rodiče může potkat.
Verunko,mně ta jeho reakce taky přijde hodně nepřiměřenáŽe vybuchnul,i když kvůli blbosti,by se možná ještě dalo pochopit,to se občas stane každému,ale že Andulku za ty mokré ponožky ještě seřezal,to už je mocNa tvém místě by mě určitě hodně zabolela ta poznámka o tom,že ty tvoje řeči mu \"chyběly\",když jsi byla v nemocniciMimochodem,jak ti je?Ani jsem nestihla reagovat na tvůj příspěvek,kde jsi psala,co sis všechno zažila...
@Ady.S Veru on má problém a pokud ho nechce řešit,tak je to primitiv....To nebyla nepřiměřená reakce na mokrý ponožky....to byla reakce na něco úplně jiného...víš co se s ním děje??
Já bych s ním nechtěla být. A další, děti nesmí říct že mají strach. To je nejhorší co může být.
Taky by mě takové chování maximálně vytáčelo, obzvlášť, pokud je takový opravdu pořád. A že se ho děti bojí je vážně smutné.Drž se.
Je otázka, zda je pouze přetažený, nebo již nemocný. Ve druhém případě pomůže pouze odborník, v tom prvním je na Tvém zvážení, zda je ještě schopen \"výchovy\" či usměrnění.Přiznám se, že jsem četla pouze tento příspěvek, takže nevím, zda toto probíhá dlouhodobě. Nějaké jednoduché odcházení si dost dobře v roli, kdy je zdejší žena závislá na chlapovi, nedokážu představit, ale intimní chvilky bych v takovémto prostředí \"nezvládala\".
měl vztek, že jsi mu nešla pomoct a chudák to odnesla Andulka.
Pujdu trochu proti proudu. Chtelo by to vic info, nez ho odsoudim jako netvora. Ano, prestrelil! O tom neni pochyb. Bat se taty je fakt hnus. Jenze na me to dela dojem, ze je za tim uplne neco jinyho. Je podrazdenej a deti ani rybicky v tom dle meho roli nehraji. Co tim myslis, ze je takovy porad? Oni jsou to ve svy podstate sobci, jak se jim slapne na kuri ocicko, jsou schopny steknout i na svoje mladata. Ale to neznamena, ze nemuzou byt dobri tatove. Proste v te chvili potrebuji ventil a ublizit. My zensky taky, ale dovedem se ovladnout.
Jaj reakce opravdu přestřelená..chápu, že je člověk unaven atd...ale strach z táty??? Nevím, nemáš to jednoduché...Otázka zní jestlipak víš proč to tak je dlouhodobě a z čeho to pramení...změna? nedaření v práci? nemoc?...atd

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici