banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

příkrmy - diskuze

25 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky, začínáme s domácími příkrmy, včera jsem uvařila v parním hrnci květák, šoupla ho do ledítek do mražáku a dneska budem pokračovat s brokolicí...chci se zeptat, jak pak ohřívat? stačí ve vodní lázni nebo by mělo projít varem? díky
Já teda taky po rozmražení jen ohřívám v takovém tom Avent ohříváčku - je tam funkce na ohřev zmražené stravy. Moc mi to neni jasný, proč bych měla znova převařovat. Mně teda přijde nebezpečnější to z lednice, než to, co zmrzne. Přece když se zmrazí mateřský mlíko, tak se pak taky nenechá projít varem, ne?
@kacato tak to jo já myslela, že jsi rovnou začala s květákem Brokolici jsem 1x zkoušela lahvičkovou a měla jsem co dělat, abych sama nehodila šavli z toho smradu tak zatím dostali jen kedlubnu, ale jak se to vaří, tak to smrdí podobně
@hopik no ona už baští skleničky, ale chtěla jsem zkusit i to domácí, víš jak jí ten květák jede? tak mi ani skleničku nebaštila my nemáme s bříškem problémy naštěstí
hlasí se další barbar. Zamražuju a pak ohřívám v mikrovlnce, dělám to tak pořád.
Mrazím občas, ohřívám to v mikrovlnce, varem to neprojde. Ale ty mikrovlny taky zabíjí bakterie, ne? Jen uvařený a zamražený maso vhodím do vroucí zeleniny, to je jediný, co převařím (je to malá kostička tak se to rychle rozpustí). Jinak jsi teda Kačko začala drsně květákem a brokolicí
Vše ohřívám v mikrovlnce a zatím mi dítě žije Možná až toho sní víc, tak to budu házet do hrnce,ale nvím..v té mikrovlnce se mi to líp odhaduje nakolik je to ohřáté.
Matka Herodes hlásí rozmražování v mikrovlnce. Děti se dožily zatím 3 a 4 let, ale vypadají, že to bude mnohem víc.
@kacato Teď nevím koho mám litovat dříve.
díky holky za názory, čím víc tím líp já to teda dneska taky jen ohřála a šlo to, ale jdu koupit mikrovlnu, jsem se spálila o hrnec a Veru řvala hlady než se to oteplilo ale asi už pak mrazit moc nebudu a raději vařit na 2 dny, uvidíme
mělo by to projít varem kůli bakteriím bůhví čemu všemu. já ohřívám v mikrovlnce
@amalie2011 Tak snad to budou zuby. Nám tady řádí chřipajzna.
@LenkaM23 tak kdyz neco rozmrazim- tak to zpatky taky nedam.. a dva dny taky nic v lednici neschovavame... ale abych to znovu varila po rozmrazeni-nikdy!!!!taky serem vodu-ale bud zuby nevo UM-precházime.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici