banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pražandy poradte,prosím. - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Za 14 dní jedeme do Prahy(vlakem na hlavní nádraží) do Gennetu na Letné,má to být kousek od technického nebo zemědělského muzea. Nemohla byste mi některá poradit jak se tam městskou dopravou dostanem? A případně jakou si koupit jízdenku. Byla jsem naposledy v Praze před skoro třemi lety,tak nemám ani tušení jak to tam chodí.
Tak na Letnou se dostanes metrem na Vltavskou a tam tramvaji 1 nebo 26. Do metra nastoupis na hlavnim nadrazi a pojedes smer letnaty. Vltavska je myslim jen dve zastavky a potom tou tramvaji a nebo na Letnou i dojdes pesky. Jinak jeden listek stoji 26kc.Tak hodne stesti a nestrat te se.
@piggsi jé díky moc,tak ted už se určitě neztratíme.
Jani ono to bude asi náročnější. Na Letnou teď zrovna nic nejezdí. Kopou tam ten tunel Blanka. Tak je to náročnější. Jukni na http://www.dpp.cz/omezeni-dopravy/hradcanska-zmeny-zastavek/ a tady si to nastuduj, jak se tam dostaneš.
@piggsi Jen upřesním číslo té tramvaje je 25! Jednička už nahoru nejezdí - co se tu kope tunel Blanka a dvacetšestka jezdí po nábřeží a né přes Vltavskou. Vystoupíš na Letenském náměstí, ve směru výstupu přejdeš na pravý chodník, dojdeš na roh Letens. náměstí a ulice Nad štolou, zahneš do ul. Nad štolou a půjdeš úúúplně na konec až téměř narazíš do takové zahrádky za zemědělským muzeem. Zahneš do prava a po 20 metrech na tebe vykoukne budova Gennetu. Kdybys zabloudila , tak mi zavolej na:737334715, bydlím o dvě ulice dál.Hodně štěstí
holky díky moc,jste moc hodné,já z toho mám trochu nervy,jsem z maloměsta a manžel z vesnice

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici