banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Praha - přesun na Budějovickou - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Na základě příspěvků níže tedy navrhuji přesunout Pražský sraz ze Zličína na Budějovickou.Jsem za to ráda, pže jsem se dnes na tom Zličíně byla podívat a vůbec se mi tam nelíbilo (bylo tam narváno, atmosféra a bzukot obchodního centra se v človíčkově nesl jakoby to byl jeden z obchodů a ne dětská část )Takže doufám, že se tím přesunem rozrostou zájemci o sraz také o ty, co jim Zličín už od začátku nevyhovoval a budu těšit.Termín zůstává? Nebo máte návrh na jiný den (už jsem se zmiňovala o tom, že 16. je den před volnem...)
@ičinka Jo ale nemohu v jednu ,malá spí po obědě,takže dorazíme déle.
@twigginka a já jsem další ,samo že to čtu jako ty,20 teda můžu ,hurá!!!!!!!!!!!!
ježíš já jsem tupoň ... jak jsem na mateřský, tak fakt blbnu ... až později mi došlo, že se vlastně dohadujem o ten příští pátek a ne tenhle ... tak ten příští určitě můžu
Za nás se přimlouvám spíše na dopolko A odkud Luci z desítky pojedeš, jsme taky z desítky, tak bychom se mohli přidat už cestou
@zkpost Tak ještě upřesním, že my můžeme asi nejlíp dopolko, po obědě chodí Filip spát a to bychom dorazili pak nejdříve na čtvrtou. Jelikož je odpolko brzy tma tak to by už tam asi nikdo nebyl..?
@lucie73 Jéé, na Budějárnu bychom možná zvládli odrazit i my s Filípkem Jen to musí být do toho 20, pak asi zase budeme mít více lítání okolo bydlení..
luci proste dej nejaky den v tydnu, patek asi ne pac nekteri jezdi na chaty a tak. A asi jeste pred tim svatkem. Jinak si dej jakykoliv den a kdo proste muze tak muze. kdo ne tak pristne no. Hold se vsem neda trefit do dnu kdy mohou a kdy ne kazda z nas neco ma. Takze dej pevne datum a uvidime.
Holky já tento pá nemůžu ,jsem v práci ,myslela jsem ,že to bude až ten další týden.To makám ve čt,jinak můžu kdykoli když to nebude ani to po před svátkem.
@lucie73 tak pátek 20. 11. v človíčkově na budějovické v 13 h.
@Lucija Lucko já myslím,že asi bude jediné řešení,urči datum-jakékoliv a hodinu a prostě přijede kdo bude moct. Nikdy se nesejdeme všichni ale musíme tu smůlu smůlovatou pražskou konečně porazit
@Lucija ja tenhle patek nemuzu a v tom pristim tydnu dopoledne /treba kolem 10./ by to neslo?
@lucie73 Jo, taky v pátek můžu (odpoledne).

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici