banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pouští si sám pohádky - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nejprve směl jen pod dozorem, teď už ho pošlu i samotného. Vybere si jaké DVD chce, strčí do přehrávače, při načítání se pustí sama televize a Kubík si pak jen z menu spustí přehrávání. Když to dohraje, tak vypne DVDčko i telku. Pro mě super, protože to znamená, že nemusím hned běžet s ním. Na telku chodíme koukat jen když Hanička spinká - což je taky doba, kterou využívám k tomu, že strkám špinavé nádobí do myčky apod. činnosti, u kterých se mi asistence Haničky nehodí. :DD
@lucie73 Tomu rozumím. Kubík dneska šokoval babičku, když jí předvedl, jak si umí sám ty pohádky pustit. Ona by to totiž taky nezvládla :DDD
@nadule1 no vzhledem k tomu že to dělá problémy mojí mamce (se trefit) tak to obdivuju
@ To u nás bylo podobné... jenže pak u toho Kuba seděl hrozně dlouho - tak jsem pohádky na počítači zatrhla a chodíme na telku, když Hanička spí. To je pravidlo, které je pro Kubíka srozumitelné a akceptuje ho :))
@lucie73 To Kubík dělá taky. Myš umí ovládat už dlouho. Hraje i pexeso na stránkách Dupla.
jo,taky se obsluhují děti sami. Barča jako malá nesměla,Anetka to umí snad od 2 let.Co mě překvapuje že si sama pouští pomocí myši pohádky na youtube. To mi připadá jako šikovná
Já od té doby, co nám hoši narvali do domácího kina dvě DVD na sebe, vypínám ho z elektriky, ono bylo celkem drahé... takže je musím obsluhovat já. ¨No ale u nás jsou jiné dimenze, David dojde z práce, Honza pořve, že chce pohádky na počítači, tak mu tam na you tube najde co chce a jak jedna skončí, Honza si sám pouští další.
Dáda má taky technického ducha a obslouží se sama
To musí být fajn, když některé věci zvládne sám.
To je fajn.Ja se přiznám,že já to u nás neumím a dělají to právě děti.Kolikrát volám-Zuzi pojd mi vypnout to dvd.Ja nevím jak.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici