Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Porodnice - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Rodila jsem v léte před rokem tj.7/2007 dvojčata u Apolináře byla doba dovolených,takže celkem chaos a málo sestřiček které toho měli fakt někdy pokrk ato se týkalo v péči o mě tudíž o maminky,zato péče o mimi byla fantastickáměla jsem z dvojčátky velké zdravotní potíže a musím opravdu říct všechna čest odborníci na svém místě jak lékaři tak sestřičky akorát velké mínus stravaale měla jsem takové nervy že jsem stejně nejedla.První dceru jsem rodila v Plzni a musim říct že se to s péčí u Apolináře nedá srovnat.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici