banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

porodnice - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Já jsem rodila v září 2006 v pardubiské nemocnici a musímříct, že příště jedině tam. Na příjmu byl doktor Mindžák a byl velice ochotný. V té době bylo hodně maminek na příjmu a i přesto, že musel řešit problémy s hysterickou maminkou, která nevěděla, zda má v nemocnici zůstat nebo jít domů, tak k nám ostatním se choval hezky. Byla jsem prvorodička a porod byl velice rychlý, díky panu doktorovi. Sestřičky se o nás staraly hezky, doktoři super a jídlo taky šlo, takže pardubickou nemocnici můžu jenom doporučit.
Na Mindžáka nedám dopustit
@pticovka1 take musim souhlasit pan doktor mindžak se super sice sem jeste nerodila uz 4 dny prenasim ale dnes sem byla u nej na vysetreni a byl super!!take souhlasim s tim ze sestry na prijmu sou neprijemne skoro do oci sou vam schopne rict ze je obtezujete!§otresne mely by se nad sebou zamyslet!!maminky kere tam prijdou soui jiste uz tak vycerpane a vystrasene z bolesti a porodu a chovani techto sester jim urcite neprida!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici