banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pořád tvrdím,že si vážím všech, kteří se rozhodnout,tak jak... - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Pořád tvrdím,že si vážím všech, kteří se rozhodnout,tak jak si se tenkrát rozhodla ty, ale na druhou stranu ani ty,kteří se rozhodnou naopak neodsuzuji, je to veliká změna,boj na celý život, ale jak čtu poprala si se s tím a tedka se ti to vrací v podobě super manžela, který má Filípka rád a a Šimonka.
Popravdě hodně jsem přemýšlela,jak bych se zachovala já,ale opravdu nevím,musí to bý strašně težké
V těhotenství jsem se modlila za zdravé miminko a strašně si vážím, že je zdravá.
Obdivuji Tě a přeji už jen samé sluníčko a krásné chvilky s rodinkou

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici