banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Poprvé na antibiotikách - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ach jo, Ondrášek má poprvé antibiotika. Vypadalo to , že angínu odemě nechytne, ale bohužel ano. V pondělí měl zvýšenou teplotu, kuskal a začala mu rýmečka. Sice jsme s ním byla u doktorky, ale na nic to ještě nevypadalo. Včera mu teplota neklesla pod 38,5°C a tak jme dneska naklusali znovu k doktorce. Výsledek je angína. Dostal antibiotika a zatím nemám problém je do něj dostat. Akorát nechápu jak může najednou být to moje zlatíčko bez teploty.
Jejda, hlavně se oba brzy uzdravte, posíláme pofoukání a pohlazení.
preji brzske uzdraveni
Rychle se uzdravte.Posílám tygří pusinku.
to mě moc mrzí,hezky se vykulírujte
na jednu stranu je to dobře že je má,aspoň se mu uleví a bude se zase usmívat a tulit :-)
Ondráškovi přeji rychlé uzdravení
Tak ať je Ondra brzy fit.
Tak to je mi líto. To jste na tom stejně jako my. Jenže u nás první \"lehl\" Jája, pak Reddy a teď jsem na ATB i já:(. Je nám všem zle:(... Držím pěsti, ať už je to všechno za vámi, ať už jste všichni zdraví, zrovna tak i my... Ať ty naše zlatíčka nechuraví. Hodně sil.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici