banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Podle čeho se rozhodujete, kolik mít dětí? - diskuze

58 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já fakt nevím. Mně nějak nedělá dobře to přemýšlení o tom. Byla bych radši, kdyby to za mě nějak rozhodl osud. Kdybych další mít třeba nemohla, nebo se omylem přihodilo, tak já se podle toho zařídím. Ale mám si představit třetí dítě a pak ho jako v myšlenkách škrtnout, že se jako nenarodí? Není to zvrácené? Na druhé straně těch argumentů proti není málo: věk, čas na první dvě, na ostatní věci... moje nervy věčně v kýblu, moje záda taky v kýblu... jak to máte vy?
Máme tři, chtěli jsme je, ale těd je všechno jinak. Peníze jsou, byt je, ale rodiné zázemí mizí :-(
@káka1 Vstával strašně brzo, byl ve školce, zlobil, tříletá puberta, pak zase únava večer, všechno dohromady. Do toho ten mladší taky zrovna neměl nejlepší den.
@angieblack Jejda, co se stalo?
@káka1 No po dnešku už to pochybnosti nejsou
Podle vnitřního pocitu? Já vím že dvě jsou pro mě max. Že bych další nezvlála. Zatím mám teda jen jedno :D ale dvě jsou pro mě akorát.
My jsme v tom meli jasno hned - dve - protoze u jednoho jsme zustat nechteli. A jelikoz uz tretim rokem poradne nespime, vice deti uz mit OPRAVDU NECHCEME.
Podle situace, ekonomická stránka, fyzická, psychická, funkčnost vztahu. Kdyby se náhodou omylem přihodilo tak máme vcelku jasno jak bychom se zařídili.
Dvě děti jsem chtěla vždycky ne-li víc, po Ondrovi jsem si víc uvědomila že je potřeba myslet na finance že do budoucna to nebude snadné vše utáhnout. Teď čekám druhé, začáteční výdaje jsou menší, ale v budoucnu se to vyrovná. No a když nevemu finance, tak jsem pro další dítě všemi deseti - těhu mi vyhovuje, nemůžu se dočkat až budu ňunat mimíska. Proti je už tak občasné nervy s Ondry že je doma malej lumpík, jestli zvládnu dvě děti. Ale když jsem dala dnes dotaz doma jestli budem schovávat zase malé věcičky tak prý budem
@angieblack Ty jo, dostávám se do deprese, když už i Ty máš takové pochybnosti, začínám se trochu bát :)
tak ja jsem vzdy chtela velkou rodinu a hodne deti.....zatim mam 2 a jeste bych rada aspon jedno mela....proste citim,ze jeste chci a manzel taky. Na konecnem poctu nejsme domluveni, ja chci dalsi do 35, co bude za dva roky a potom uz asi ne. Ale buhvi,jak to budu citit az budou ty 3 a me bude 35 a vic....
@chezzie to je jako u nás. Cítím to stejně. Teď se rýsuje domeček a pokud bude zdraví a budeme to finančně zvládat, tak bychom svou lásku ještě rozmnožili
rozhodli jsme společně s manželem že nám dvě děti stačí, jsou dvě, nebude jim smutno a byt a finance máme tak akorát na 4 lidi

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici