banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

odpočinek - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak dneska sem doplnila vše co sem psala. dopo sem šla s malým na necelé 2h spinkat, ale musel sem ho vzít k sobě. pak sem si hráli, papali a šli na houpajdu ven. a v půl 2 sem dala malého spinkat, pouklidila hračky, zamkla a šla si lehnout, ale nemohla sem zabrat, a tak že vstanu a najednou se probudím a malý stojí v postýlce a juchá na mě, bylo 15:45. takže sem dohnala noc. dala sem prckovi svačinku a vyrazili na hodinku se vymrznout. už sme doma. počkáme na tatínka a pak si dáme véču. a jelikož mi došli slevové nálepky do taka, tak zítra ráno tam razíme, mám tam vyhlídlí svetr a sukni a ty slevy jsou paráda., sice tam bude biliony lidí, ale já si to vystojí
užijte si nákupy

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici