banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Noční papání 2 - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem Dominika dneska v noci nebudila na krmení.Jedl v osm bečer a pak se vzbudil až v pět ráno. Přijde mi to strašně dlouho.Ráno byl pak hladovej, tak vypil 130 ml a pak mi tak 20 vyzvracel. Přijde mi jak dlouho nejedl, tak se přejedl a pak blinkal. Neměla bych ho přeci jen tak po 6 hodinách vzbudit?
Já jsem to taky řešila a Adélka od 5.týdne už v noci nejedla do té doby jsem ju budila ale pak jsem si řekla že kdyby měla hlad tak se ozve.
@Liberte mě to taky leželo furt v hlavě, že by byl osm hodin bez jídla. Doteď jedl každý tři v noci a najednou takhle dlouho...to mi bylo divný. ale řekla jsem, že to vyzkouším. Ale stejně jsem se každou hodinu budila a koukala na hodiny, že už by se jako mohl vzbudit. Paní doktorka říkala, že musí naučit trávit žaludek pravidelně a ne ve dne hodně a v noci nic. Prý se pak naučí v noci nejíst tak často, ale do těch 3 měsíců je 5 hodin maximum. Třeba dopoledne vytáhl stovku v deset a ve dvanáct už zase řval hlady a vytáhl další stovku. Teď už od jedný spinká.
@LídaBendová nio vidis,me nikdo neveri,ze mi to dr. rekl, a to ja musela vstat pred a odsat mleko,pakmipomohlmanzel nakrmit a nasi hned spali,nebo jsemmela uz odsate ,dala jsem jen ohrat a pak sli vsichni spat a ja odsala zase na dalsi,ale vzdy jsemmela cca 3 hodiny spanku do dalsiho krmeni,navic jsem spala i pres den aspon hodinu dopoledne a hodinu odpoledne,strasne mi to zas tak neprislo...preji at se vamto zabehne a malej je spokojenej
@Liberte Přesně tohle mi řekla ráno doktorka.
Tak jsem mluvila s paní doktorkou. Říkala, že mám Dominika v noci ještě budit max po 5ti hodinách, protože je ještě malej (začíná 6.týden) a že do 3 měsíců by měl jíst pravidelně, aby se žaludek naučil trávit.Takže ráno jedl v pět a teď jsem ho znovu v deset budila na jídlo. Musíme to do 3 měsíců vydržet, pak budeme prodlužovat pauzy v jídle. On vypije 100 ml Nutrilonu každý krmení, sice pak ještě saje ručičku,ale to je asi tím než mu dojde, že je najedený (jako to mají dospělý).
radši se zeptej pediatra na to zvracení. Kdyby měl hlad tak se ti budí v noci.
@Meridene Já mu dávám pauzy. vždycky v půlce ho nechám odříhnout a pak to dopije. Dávám mu 100 ml. Teď ale plakal i po tý stovce, tak jsem mu dodělala ještě 30 a to podle mě pak vyblinkal.Jsem ráda, že se v noci vyspím, ale ne za tuhle cenu
Určitě bych ho nebudila. Tomášek mi po Nutrilonu krásně spinkal celou noc a nebudila jsem ho, on by se sám zbudil, kdyby měl hlad. A Domča blindil, protože hltal. Být tebou, tak bych mu ráno dala mlíčko a nechala ho vytáhnout tak půlku, pak ho nechala trošku odpočinout, ale nech mu dudlík od mlíčka u pusinky, aby neměl pocit, že mu to chceš vzít. Ze začátku to bude asi trochu s brekem, ale pak pochopí, že se musí trošku vydýchat a může zase bumbat. Tomina hltá ještě teď po ránu a to už je mu 15 měsíců , ale už si dává pauzy a nevypije mlíko naráz, protože ví, že toho pak půlku vyblindé. A ještě mě napadá, Domi se ti bude budit, až budete mít růstové spurty, protože bude mít větší a častější hladík.
me prospivali a ja budila do 3 mesicu co 4 hodiny,do 6 po 6 hodinach,od 6 nic,na radu dr. a porodnice...pry at si zavedou rezim,nauci se travit spravne a ji stejne davky...oplatilo se mi a deti prospivali a nemeli jsmezadne problemy...je to na tobe
Pokud prospívá,nebudila bych.Spoustu maminek Ti určitě závidí,jaké máš hodné dítě.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici