banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

No ani se nedivím, že malej pláče, když Tvůj EX stojí mu pos... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
No ani se nedivím, že malej pláče, když Tvůj EX stojí mu postýlky v době usínání, já bych brečela takyMy sice tatínka máme, a máme ho všichni rádi, ale přijde z práce, tak já naběhnu do kuchyně v domění, že se o kluky postará, když myju nádobí, a neřekne jim ani prd, protože je chudák unavenej Tak mu říkám, povídej jim něco, hraj si s nima, tak je maximálně přendá ze sedaček na gauč a nechá je ležet bez povídání... Já jim zpívám a dělám ze sebe blbce, ab yse smáli, ale on to nedokáže ach ti chlapi
Jo, to je úděl nás matek. Chlapy to holt nemají v genech. Ale můj táta dělá na Káju opičky furt a oba jsou vysmátí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici