Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nikdy není n ic správně - diskuze

27 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojík....tak dnes byl Zdenda poprvé v nové práci.Jsme oba rádi, že ho konečně někde vzali.tak jsem se na něj celý den těšila.....Ráno mi přijela mamka,já stihla vyprat tři pračky a umýt nádobí,ale už jsem ho neuklidila....no a nestihla jsem mu připravit včas jídlo,protože jsem se nechtěla pachtit v kuchyni,když jsem tu měla mamku-to určitě chápete.No odpoledne přijel celej veselej....a já taky byla celá natěšená.Když zjistil, že není oběd a že to maso není ani naklepaný,tak mlel držkou,že mu ani neudělám jídlo a že proč jsem to nádobí hned neuklidila.že ho mám venku.Taky jsem si nechala v pokojíku otevřené okno,jde huř zavírat,ale umím to s ním.Nadával jaká jsem pinda, že mi to říkal, že ho nemám otvírat,ale když jsem tam dala čerstvě vyprané prádlo......to mi tak ani nevadilo.Ale perličkou bylo, když zjistil jak mu obaluji řízky.....Dělám dvojitý troj obal.To jest mouka,vejce,strouhanka.Když zjistil,že i při druhém obalování to dávám i do mouky,vyváděl,že prý co to dělám, že je to blbost,že se to podruhé dává už jen do vajíčka a do strouhanky.tak nevím jestli jsem debil já nebo on.Pak jsem to omylem zas dala do mouky a on mlel,že už mi to jednou říkal,tak proč to sakra dělám znova....mi to bylo fakt líto.A on říkal at nečumím jako puk a neřvu jako kráva.....ACH JO NECHÁPU JAK HO MŮŽU MÍT POŘÁD TAK RÁDA.NĚCO MĚ NA NĚM PŘITAHUJE A MOC,ALE TAKOVÝ SLOVA MĚ BOLEJ!!!Tak ne že bych brečela nebo mi bylo smutno,ale cejtim zas takový ouzko u srdce,zas mě tam bolí...nejhorší je že doktor mi řekl, že to není fyzický problém,ale psychický.že mě u srdce píchá z velkýho nervovýho vypětí....ale je zajímavý, že ted byl dlouho klid, a dlouho byl hodnej zděndulka muj,ale dnes se zas předvedl......a ještě mi říkal, proč tak blbě koukám,at jsem trochu veselejší.Já se snažím koukat hezky,ale pořád to nejde.to snad chápete...oooooooo já se rozepsala,to mi asi nikdo na to neodepíše :o) tak pa mamči
Ahojky, drž se. Někdy je hold den blbec...já ho mám dnes taky. Nejprve blázinec v práci, Verunku mám doma nemocnou, děda jí hlídá, ale je taky nemocný.....Někdy se hold daří, jak zrovna člověk nehce. Držím pěsti, ať je zase líp a s tím chlapem: Nejsi žádný slaboch, aby jsi to nezvládla. Já bych mu někdy ty nadávky vrátila, aby viděl a hlavně slyšel jak to člověka uráží a zároveň bolí.
Ahojky, drž se. Někdy je hold den blbec...já ho mám dnes taky. Nejprve blázinec v práci, Verunku mám doma nemocnou, děda jí hlídá, ale je taky nemocný.....Někdy se hold daří, jak zrovna člověk nehce. Držím pěsti, ať je zase líp a s tím chlapem: Nejsi žádný slaboch, aby jsi to nezvládla. Já bych mu někdy ty nadávky vrátila, aby viděl a hlavně slyšel jak to člověka uráží a zároveň bolí.
Lucinko, tak ani nevím co na to pořádně říct. Ale tohle dělat mě chlap, tak nevím nevím. I když co já můžu radit,takového chování ze strany chlapa jsem si užila a pořád jsem se snažila dělat že to nevidím. No jo holt je to s nima těžký, ale nadávky být tebou tak si líbit nenechám.Ať si remcá, že to děláš blbě, ale být tebou tak se pokusím nějak zareagovat. Víš, aby mu zklaplo. No i když ono se to lehko radí, hůř provádí. Držím palečky, ať to všechno zvládneš!!
@Lillynka Lilynko to je fakt lehce se říká,huř dělá.Jenže já se neumím chovat jako on a myslím, že kdybych dělala to samé jako on tak bychom se asi uplně vykousali,ale někdy je fajn,jen mluví jako hulvát.No a když mu řeknu co mi vadí,tak at si prý najdu někoho jiného nebo at si to radši jen myslím,ale to je jedno.nejsem z toho zas tak špatná,mám tu máju.jen jsem měla nesnesitelnou chut se vykecat a všem to říct....pa
Luci,taky nevím,co pořáně napsat,já jsem totiž za ty roky,co jsem se svým mužem ani jednou neslyšela nějaké špatné slovo na mou adresu.Když čtu,jak s tebou tvůj muž mluví,je mi z toho hodně úzko,je mi tě moc líto.Já bych s takovým mužem být nemohla.Já vím,lehce se mi to říká,ale po životní zkušenosti,kterou si prošla moje mamka a já vlastně tím,že se to dělo u nás doma,jsem tím prošla taky vím,že pokud to takto začíná,může být stále hůř.Možná bys měla odhodit růžové brýle,dokud je ještě čas.Z příspěvků co od tebe čtu mi připadá,že k tobě nechová vůbec žádnou úctu.Luci,kdyby sis o tom chtěla popovídat,klidně mi napiš.
@Silvinka nezbývá mi než souhlasit rozhodně nehrozí že by se změnil to se nestává to si jenom my ženský myslíme že chlapa předěláme ale není to pravda
Jo holka zlatá,to jsou hrozně smutný věci,který se bohužel mezi některými lidmi dějí .Jak se říká-do kuchyně a do ložnice Vám nikdo nevidí,tak se to těžko radí,ale nadávat bych si asi nenechala a přinejmenším bych to vracela.Jenže co je to pak za život...
@ Teda Marcel.....uplně jsi mi to vzala z duše...fakt si to asi přeji a myslím jen já že bude jinej,ale dřív byl jinej lepší...nevim proč se časem chlapi tak změněj....a tobě SILVINKo děkuji...ráda napíšu
@KaJana No právě co by to pak bylo za život,takhle před malou ještě ke všemu.......bud se zklidní a nebo to tak prostě nepůjde...vždyt jaký pak bude mít mája vzor....jestli bude jako on,tak mě asi klepne.
Ahoj Luci,je to smutné, bohužel se takové věci dějí, ale nikdy to nemusí být ztracené. Je to stejné jako u dětí, jak daleko vytyčíš mantinely, tak daleko to bude docházet. Držím Ti palce.A přeji, ať večer je krásnější než poledneJana
tak je mi něják smíšeně ale já to neznám tak ti fakt radit nemůžu jenom vím že člověk by měl vědět kam až může zajít a určitě si nemusíš nechat všechno líbit.Drž se!
@Calamity J. ahoj calamity tak takhle jsem nad tím fakt nepřemýšlela

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici