banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nastydlý močák??? - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Ještě nikdy jsem neměla problémy s močovým měchýřen nebo tak. A tak nevím, jak se to pozná. Už několik dní mě zlobí pobolívání podbřišku asi 6-7cm nad stydkou kostí. Ale při čůrání problémy nemám. Mám trochu strach, protože tuhle sobotu vyrážíme na týden do Chorvatska - aby se mi tam něco nerozjelo. A kdyby to močák nebyl, tak co by to mohlo být. Doufám, že ne nějaký zánět. Když by to byl zánět, taky by to bolelo? Moc dík za Vaše zkušenosti a rady.
Ahojky Kačí, no jelikož píšeš, že máš před sebou dovču, tak bych možná na tvém místě navštívila lékaře. Možná to bude zbytečné a jen nějaká hloupost, ale zase lepší, než si nechat zkazit dovču, ne
Může to být zánět. To bolí tak jak popisuješ a věř tomu že to ještě nic není. Když to chytne pořádně nemůžeš ani chodit. Jestli máš před dovčou a bolí tě to víc než třeba jeden den tak bych neváhala. Určitě tě Mudr vezme i bez obědnání když řekneš že tě to bolí!Rozhodně si nezahrávej z neléčených zánětů můžou být i srůsty a to přece ted nemůžeme potřebovat.Je lepší jít a zjistit že to byla blbost než si zkazit zdraví a dovču.Ještě mě napadlo že někdy mám takový bolesti před MS nebo ovulkou.
Taky bych se raději vypravila k doktorovi.Právě kvůli té dovolené.V Chorvatsku se Ti to rozjede a budeš mít zkaženou dovču.
ajojky nedávno jsem šla k obvodákovi na vyšetření krve, v moči mi našla bílkoviny, a to byl zánět močáku měla jsem přesně jak ty ty samé problémy řekla mi že musím týden vydžet a nepokoušet se o mominko na konci týdne sem šla s močí zase a vše bylo v pořádku max. 5 dní to trvá, neboj bude to dobré

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici