banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

náš pes - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
v květnu mu bude 16 let. Včera večer jsem ho hladila a drbala. Při tom jsem narazila na bouli pod spodní čelistí. Když jsem mu otevřela tlamu měl tam jakoby podebraný zub (prosáklý). Volala jsem ráno naší MVDr. ta mi řekla ať přijedem určitě dnes odpoledne a že se uvidí. Doastane asi ATB (ty nejsilnější). Holky moje zlatý je mi ho vždy tak líto. Dnes se zeptám doktorky na injekci. Jak se to dělá a tak. Tak nám držte place.
Chudáček,to naše pidimiminko ještě nebylo zdravé co ho máme,takže vím,že je to jako bys měla doma další nemocné dítě.A vy máte doma PANA psa.Nedovedu si to představit
Jejda tak to držím palce,je to hrozná situace,všichni víme že to jednou MUSÍ přijít ale nejde se s tím vypořádat....Dej vědět jak jste dopadli..
Jejda, to mě moc mrzí.Já si to ani nedokážu představit.To strašný, tak se držte.
@Andělka ano je to hrozné, vždy to ořvu. Mám ho od 13 let.
@rhfenda Helenko, moc děkuji zítra napíšu. On se z toho zase nějak dostane, ale ty ATB jsou fak vždy ty nejsilnější. Je po to pak jak omámenej. No vlastně on teď pořád jen spí. Nejhorší je že Filipa má z nás nejradši. Už jsem to Filipovi vysvětlovala že jednou umře tak snad to pochopí.
@Adriena Moc děkuji za podporu holky. Mám teď zase smutek v srdci. Určitě to bude dobré. Je to hrozné ho udržovat takhle na lécích. Ouvej ovej moc mě to bolí u srdce. Promiňte že to sem vůbec píšu
tak to mě moc mrzí. Ono se řekne ,s prominutím,blbý pes,ale jen ta představa že už nebude čekat ráno před ložnicí atd je strašná.A 16 let je na psa úžasný věk a mělo by se počítat s každou variantou i když to bolí.uplně s tebou cítím.
Stáňo,tuhle smutnou věc s pesanem mám za sebou.Byla jsem před pár lety pověřena rodinou,abych u této smutné akce asistovala.Mám známého MVDr.Přijel,hafíka jsme vzali do garáže,dostal injekci za za pár minut byl konec.Bylo to zlé,moc zlé.Pro mě i pejska.Myslím,že pokud by jsi to musela udělat,je asi lépe pejska vzít na veterinu a nebýt u toho.Ale toť pouze můj osobní názor.Tobě přeju,ať je pejsek zdravý a nemusíš o těchto smutných věcech přemýšlet.Pes je člen rodiny.
to je opravdu smutné
@tygřímáma Tak to klobouk dolů. U toho já bych být nemohla...
Stáni, to mě moc mrzí. Ale takový je bohužel život. A co pořídit ještě jednoho hafana - štěnátko, aby tradice pokračovala?
jeeej bobej,držím palečky at to dopadne dobře

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici