banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mleté hovězí z Lidlu - fuj - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem si dnes koupila 100% mleté hovězí v Lidlu s tím, že udělám kotel milovaných boloňských.. když jsem to rozbalila, tak se mi zvedl žaludek. Je to normálně zkažené, zapáchající, fuj.. Takže nedoporučuji
Nerada to někde kupuji, ale někdy není zbytí. Většinou si nechám přes kilo umlít přímo v řeznictví, část hned zpracuji a zbytek si po jednotlivých dávkách zamrazím.
Teď jsem zrovna našla toto: https://www.novinky.cz/ekonomika/431675-polske-mlete-maso-z-lidlu-obsahovalo-salmonelu.html
@Calamity J. No tak to je fakt hnus, já jsem to šla dnes vrátit, ale přes noc jsem to měla v ledničce ve dvou igelitkách. Bylo to jen hovězí a datum spotřeby do 12.3. Tak snad jsem si nenakazila celou ledničku..! Díky, Jani!
@Thesska Pokud to bylo zabalené, tak snad ne :-)
Já třeba to mleté z lídlu občas koupím, ale jen české. Zatím se mi nestalo že by zapáchalo.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici