banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mlátí se mnou hormony.chce se mi brečet Michal je pořád v pr... - diskuze

28 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Mlátí se mnou hormony.chce se mi brečet Michal je pořád v práci vrací se každý den domů v 8 večer Eliška si s ním pohraje sotva 2 hodiny za celý den.Hodně dělá strach z poplachu kvůli plodové vodě,jsem unavená ale nemůžu jen tak vypnout mám tady Elišku,je fakt že být tady sama a být to mé první těhu tak se asi zblázním,hlavu mi hodně zaměstnává Eliška je krásné když se přijde sama od sebe pomazlit hned je líp
ja te baru obdivuju za to,ze jsi tehulka,kdyz mas Elisku.to uz jsme ti psala predtim,jak to vsechno zvladas na jednicku.
staras se o ni,Michala mas pryc,mate to narocny s tou jeho praci a jeste opatrovat sebe a brisko.
kdyz je vsechno naprd,tak uplne staci jeden eliscin usmev a pomazleni a hned je lip,vid?
@Andrea81 Někdy je to opravdu o sebezapření a trpělivosti pořád si říkat to dítě za nic nemůže nebudu si vylívat zlost na ní když zlobí,ale někdy prostě před ní uteču do koupelny a zavřu se kde brečím zase tak dobře jak bych chtěla to nezvládám
@Voraba ja si tisickrat rikam,ze se musim ovladat,kdyz neco nejde,nehystercit,nejecet,nebrecet..ale nejde mi to vubec.
Semnou mlatily hormony od samého začátku těhu. Od 15. týdne jsem začala být přecitlivělá a brečela jsem pomalu u každého filmu.
@Andrea81 Někdy je to fakt náročný co
@veverka-zrzka u filmů jsem taky řvala dokonce i reklamy na hame jak tam byli děti
@Voraba Tak zas takhle až to nemám. To museli někoho vraždit, kdo mi padl do oka nebo někdo říkal, že umírá.
@veverka-zrzka Neboj to ještě přijde
jo desne obdobi...eliska je zlata
@Voraba Myslím, že už ne Teď bych spíš vraždila já svého chlapa. A to přece nebudu bulet, ne?!
@veverka-zrzka Rodostí možná jo jak se ti to krásně povedlo
@Liberte Ty děti dokážou tak dobít že to není ani možný

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici