banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Menstruace se stale nedostavila - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky. tak je to mesic a 2 dny po vysazeni prasku a menstruaci jsem jeste nemela.Ve ctvrtek jsem si delala teh test, i v patek rano a ten rika,ze tehotna nejsem. Jenze ten to zjisti az den po ocekavane menstruaci - jenze PROBLEM! Ja nevim, kdy bych ji mela ocekavat! Fakt nevim! Docela se bojim,ze jsem tehu, ale zase se tak vubec necejtim (nejsou priznaky jako v prvnim pripade).Rikali at se test zkusi jeste za tyden, tak zas ve ctvrtek,ale jinak fakt nevim.Achjo!
treba mas jen nejakou poruchu,neboj,to bude dobry,uvidis
jé,ty máš stejně staré mimi jako já.Kubík se narodil 5.2 2008.Ještě kojím,žádnou antikoncepci nemám a menzes jsem ještě nedostala.Je to tím kojením.Takže jestli kojíš,tak je to tím,to menzes mít nemusíš.
@Jana+dvakluci no jo, kez by.Ale ja tu prave uz resila, ze ja uz to jednou dostala, asi 7 tydnu po porodu.Pak jak odjel jsem prasky prestala brat a kde nic tu nic.Nevim jestli to jde, nejdriv mit a pak vubec...ale treba zbytecne plasim - to ja jsem v takovymhle pripad plasan, protoze i prve na me tehu skocilo raz dva
@Jana+dvakluci jinak mimi super - jste o den starsi! Takze vy v utery co?!
Já jsem si taky říkala,jak už si to tu psala,jestli nejsi zase těhotná,když už jsi jednu ms měla.Ale test už by to snad ukázal.To by byla sranda tak rychle po Violce.
@janney Jo,jo,Kubík se narodil v úterý ve 14.18h,3200g,47cm.Cecík mu chutná,pěkně kyne.Ve 3 měs.měl 6550g a 61cm.Jakou měla porodní váhu Violka a kolik ve 3měs?
@Honafa No to by prave vubec sranda nebyla :( Ja planovala nejdriv za 4 roky a momentalne to mame naflakany starostma uz dost.Uz jsem se tesila,ze se to teda nejak zvladne i s tim ditkem.Ty visa, stehovani,terryho nova prace, ja bez prace a tohle by byl uz asi fakt drsnej uder.Uz jsem premejslela,ze bych to Terrymu ani zatim nerikala kdyz ma starosti s tou novou praci.No uvidime.Je to cely divny.
@Jana+dvakluci Violka byla ve 20:18,porodni vaha 3290g,49cm.Ve 3 mesicich 5990g,61cm.Je velika - rozhodne ne po me...my jsme pry byly se segrou drobecci.
neboj Jani, ja mela posledni menstruaci nekdy v lednu a dalsi nechce prijit. Takz jsem si delala teh.test a tehotna nejsem.
@ivana82 Jeeeeee! To rada slysim.Diky moc! Muj byl taky negativni, jeste ho zkusim za tyden.Ale ty beres antiko ne?!
Jani, ja taky kojila a nedostala jsem to strasne dlouho. Ja to teda nedostala vubec, pak az nejak po roce. Ale to se klidne mohlo stat, ze u tebe tenkrat doslo k ovulaci, treba jsi zrovna Violku min casto kojila, treba spala v noci dele nebo tak. Potom jsi dostala MS, no a pak se kojeni zpravidelnilo, tak proto ted MS nemas. Ja bych se toho nebala. Teda pokud jste nepovazovali kojeni za antikoncepciTo ja jsem si nedovolila ani pri plnem kojeni. Na me to tehotenstvi taky skace samo, jen se na me manza zblizka podiva
@janasmile Ne ja brala antiko,ale jeden den jsem zapomnela a vzala az rano po 11 hodinach.Pisou ochrana zarucena kdyz si to vezmes do 12 hodin po zapomenuti.No takze tesne.Je ale pravda, ze jeste po tom sexu jsem spinila,ale cert vi.Jinak zas tak pravidelne asi nekojim.Violka spi v noci i 6 hodin.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici