banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Matyášek - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojda, všem novopečeným maminkám moc a moc gratuluju a přeju hlavně zdravá a hodná miminka! Nám se 11.11.v 1.50 narodil Matyášek s váhou 3260 gramů a 50cm,je naprosto úžasný!.Mamky čekatelky pohlaďte pupíčky.
gratuluji a přeji Vám oboum zdravičko a malému moooře štěstíčka, které bude určitě potřebovat
gratuluji
Gratuluji, tohle je moc krásné datum. Tak ať malej dělá jenom samou radost
Moooc gratuluju
Také se přidáváme ke gratulacím!
Ahoj, tak to moc gratuluji a přeji moc zdravíčka. Tak mi tak připadá, že šechny maminky co měli termín tak jako já nebo až za mnou, mají už miminka u sebe a já pořád nic a ani se nic neděje. Tak doufám, že se už taky brzy dočkám. Užívej si Matyáška a brzy se dej dohromady
moc gratuluju je to krásné datum a krásné jméno
Moc gratuluji...tady se to teda rozjelo
Moc gratuluji.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici